• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wiadomości

Zaczęty przez StelMi, Maj 11, 2014, 10:02:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

StelMi

Witam wszystkich , piszę ten post aby dać pomysł WYCOFANIA LIMITOWANYCH WIADOMOSCI . Ponieważ wysyłałem wiadomości z Zaproszeniami do Gangu , i po jakims czasie Gracze zaczeli odpisywać na moje wczesniejsze wiadomosci adresowane do nich , wiec szykuje sensowną odpowiedz chce wysłać a tu napisz " Twój limit wysłanych wiadomości został osiągnięty. Musisz poczekać 24h. " Moim zdaniem jest to bez sensu , bo po co Ograniczac Wiadomosci ? .... Prosze O Jak Najszybsze Rozpatrzenie Mojego Postu ;) Dziękuje !

Manchuckster

Jak ktoś chce znaleźć gang to zazwyczaj szuka w zakładce rekrutacja a założę się, że 99% wiadomości, które wysyłasz pozostają bez odpowiedzi.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale wiadomości typu: Szukam chętnych do gangu, zarobki 1,2 mln/h ale się rozwija są tak denerwujące  >:( Aby gang się rozwinął to potrzeba gigantycznej kasy na rozbudowy.

limak

limit wiadomosci wzrasta zaleznie z posiadanym lvl-em

danielos112

norweg ostatnio się skarżył że limit ma a jaki ma lvl ? :D ten limit jest chory zdjąc to
V.I.P

wiesiekOO7

Zwiększyć limit, ale zabronić wysyłania takich wiadomości. Przecież to logiczne, że gangi zarabiają średnio około 15-20 mln/h i nie znajdzie się nikt kto dojdzie do gangu 2 mln/h chyba, że znajomy.

admin

Zostały wprowadzone zmiany w tym zakresie:
1) Limit nie dotyczy graczy, które są na liście kontaktów gracza do którego wysyłają wiadomości.

2) Poprzednie limity zostały dwukrotnie zwiększone.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl