• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rozwój postaci powyżej 350 lvl - co dalej?

Zaczęty przez d87mat, Listopad 18, 2011, 23:15:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

d87mat

Witam :)

Mój wątek kieruje przede wszystkim do graczy bardziej doświadczonych...

Posiadam na chwilę obecną 376 lvl, SV ponad 3 mld, SA ponad 650 mln, a ST na poziomie 670 mln. I mam kilka pytań...

Czy na tym lvl wypada już mieć cały majątek? Mam praktycznie wszystko oprócz wodoru... Mam bombę atomową za 15 mld. Więc brakuje mi 30 mld do wodoru. Nie bardzo wiem, co bardziej by mi się opłacało...

Czy walić wszystko w lvl, bez względu na brak wodoru? Czy przypakować jeszcze na siłce, żeby mieć większe SA, czy co innego? Na chwilę obecną mam nieco ponad 3 mld... Robiąc 100 szybkich akcji za 600 mln SA mój lvl rośniej mniej więcej o 1,2 %. Wydaje mi się, że da się więcej?

Poradzi ktoś?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam
d87mat

kranjec

Może nie jestem doświadczony ale się wypowiem :D
Gdy masz lvl powyżej 350 lvl- u to majątek moim zdaniem powinien być max ...
Gdy wszystko max majątek to wtedy w lvl....
Taka jest moja opinia...

sigurd89

Masz cały majątek?? Jest Ci on potrzebny do zadań? Jeśli nie wydaje mi się, że możesz trochę sprzedać, podwyższyć lvl i w ten sposób zwiększyć SA/SV. Mówiąc trochę mam na myśli rakiete radziecką zamiast nowej generacji, Mirage zamiast B90, nie wiem jak z wyspą, ale też mi się wydaje że przy taki statach trójka jest bardziej opłacalna od czwórki. Bombka starczy, a z tańszych rzeczy wiadomo - wszystko maks. Z tego co ja słyszałem wodór jeszcze na 400 lvlu nie jest opłacalny, więc tym bardzie nie będzie opłacalny u Ciebie.

Pozdrawiam
Sigurd

Adrian

na g1 nie opłaca się kupować lepszej broni niż m16v i kamizelki lepszej niż UTG ;-)

przynajmniej nie na tak wysokim poziomie ;)

Adrian

naj broń i kama dadzą max 20 mln SA więc wątpię że będzie szybciej leciał lvl ;D

d87mat

A siłka? Warto czy nie? Czy lepiej uzbierać na wodór i lvl?

Adrian

siłka też już raczej odpada

moim zdaniem tylko lvl bić za całą kasę która się zbiera...

sigurd89

Cytat: Adrian w Listopad 20, 2011, 00:44:45 AM
na g1 nie opłaca się kupować lepszej broni niż m16v i kamizelki lepszej niż UTG ;-)

przynajmniej nie na tak wysokim poziomie ;)

Nawet na niższym lvlu broń i kama nie są za bardzo potrzebne i wymieniony sprzęcik w 100% wystarcza. Zgadzam się z tym co napisał Adrian, a co do siłowni - jest skrajnie nieopłacalna jeśli zależy Ci na SV. Chyba, że zależy Ci na SR, bo chcesz podbić ręcznie pkt ringu. Wtedy przydaje się najwyższe SR w okolicach Twojego lvla, bo można wbijać nawet dwa razy szybciej pkt ringu niż przy powiedzmy przeciętnym SR. Generalnie - wolę zainwestować 1,23 za 500 pkt bonusu niż klikać przez przynajmniej 1,5 godziny.

Pozdro
Sigurd

d87mat

Czyli kiedy opłaca się kupić wodór? :) Na jakim lvl?

El Maestro

zgaduje ze kupiłes ta postac ;) jezeli nie to najlepsze co mzoesz teraz zrobic to ja wystawic na jednym z portali aukcyjnych ;d

albo bic lvl łudząc sie ze dogonisz batiego ;)

Adrian

Cytat: El Maestro | El Presidente w Styczeń 05, 2012, 01:26:37 AM
zgaduje ze kupiłes ta postac ;) jezeli nie to najlepsze co mzoesz teraz zrobic to ja wystawic na jednym z portali aukcyjnych ;d

albo bic lvl łudząc sie ze dogonisz batiego ;)

co to za wykopalisko.... nie widzisz kiedy był ostatni post? musisz ponabijać posty ?