• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kalkulator Gangowy!!! Problemy z rozwinięciem? To już nie kłopot!!

Zaczęty przez Vilader, Sierpień 08, 2012, 13:30:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilader

Kalkulator został napisany przez moja osobę w bezpłatnym programie openoffice.org mam namyśli arkusz kalkulacyjny :)  Nie wiem czy przez standardowy Microsft Office się odpali i czy funkcja Jeżeli(I(...) tam istnieje,jeśli odpali,a kalkulator nie będzie śmigać proponuje zmienić w kodzie funkcje na Jezeli(ORAZ)(...)W tym temacie możecie pisać swoje pomysły co dodać,aby kalkulator stawał się lepszy.Oczywiście opinie mile widziane :)

Screen z kalkulatora :) Jak widać musicie zmienić wartości komórek z czerwonym tłem,reszta sama się zmieni automatycznie ;)



Link do dokumentu ;)

http://www.sendspace.pl/file/6b5d07647c71df0f1e3bbc2



c4ash

Mam ms nie mam open, wiec nie moge przetestowac calkiem. Generalnie pola zielone sa pozbawionej wszelkiego formatowania. nie ma zadnych formul.

Vilader

to nie wiem jak ty patrzysz jak tam formuł nie ma xD jedynymi polami bez formuł to lista dragów i lista budynków ;)
Zielone pola nie wymagają formatowania bo automatycznie się zmienią ;) Jedynie co muszicie zrobić to pozmieniać pola czerwone ;)

c4ash

Napisalem, ze nie mam open, wiec jak sam nawet zauwazyles na m$ moga byc problemy. I sa - formuly nie przechodza, dlatego ich nie widze. Tak ciezko pojac wczesniejszy post?


czacha96


Manchuckster

#6
Przydatna wiedza z tego kalkulatora

Vilader

Cytat: Manchuckster w Październik 25, 2012, 23:29:38 PM
Przydatna wiedza z tego kalkulatora
ciesze się że komuś kalkulator się przydał,jak macie jakieś propozycje to piszcie ;)

danielos112

V.I.P

beckham93


danielos112

#10
beckham to nie ten temat jakiś problem to do Helpdesk  8)
Oceniam tylko ;)
V.I.P

Michal PLAT

Wszystko w porządku w kilku miejscach można było zastosować mniej skomplikowaną formułę ale jak dla mnie jest spoko :)