• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

w 4 oczy z Najtkiem :)

Zaczęty przez Mazior, Styczeń 23, 2012, 19:17:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mazior

Temat zostal zalozony w celu omawiania spraw dziejacych sie na gangsters ;) do wszelkich oskarzen prosze dolaczac dowody :)

@edit

temat nie ma na celu krytykowania administracji, wiec prosze o jego nie usuwanie :D

sirkompik

#1
Hahahahahaha... Widzę że dalej się bawimy... Więc spoko. Ja mogę się bawić. mam czas...xD
Poza tym pytanie nie było kierowane do tego kolesia od wiatrówki...xD
Panowie w co wy gracie... Co wy robicie wogóle.
Co chcecie osiągnąć...
Nie mogę za wami nadążyć.
Wydaje się wam, że będę miał zamiar pisać maile? Polecam zmienić psychiatrę, bo ten was okłąmuje.
Zasranym obowiązkiem administracji, jest odpowiadanie na pytania użytkowników, tak na maila, jak i na forum.
A jeśli sobie nie radzą, to może pora pomyśleć o ich zmianie?
Ach bo zapomniałem. Gdzie jest taki pkt regulaminu, który zabrania mi pytać kogokolwiek o cokolwiek??xD
Administracja, a nie zna regulaminu...xD Kpina panowie. Kpina

bobo448

Mam pytanie co do spraw na gangsters...może ktoś mi powiedzieć czemu tematy które są niewygodne dla administracji od razu znikają??Z tego co wiem wolność słowa jeszcze istnieje więc niech administracja albo się ogarnie i zacznie robić to co do nich należy zamiast likwidować rzeczy które im nie pasują lub niech podadzą się do dymisji i ustąpią miejsca komuś bardziej ogarnientemu.
Z poważaniem.
bobo448

Mazior

Cytat: bobo448 w Styczeń 23, 2012, 19:32:45 PM
Mam pytanie co do spraw na gangsters...może ktoś mi powiedzieć czemu tematy które są niewygodne dla administracji od razu znikają??Z tego co wiem wolność słowa jeszcze istnieje więc niech administracja albo się ogarnie i zacznie robić to co do nich należy zamiast likwidować rzeczy które im nie pasują lub niech podadzą się do dymisji i ustąpią miejsca komuś bardziej ogarnientemu.
Z poważaniem.
bobo448

Większość z postów w tamtych tematach nie przekazywała jakichkolwiek wartości merytorycznych, więc nie było sensu dalej trzymać ich na forum. Gracze z zazdrości krytykowali administracje i wysnuwali przeciwko nim fałszywe oskarżenia. Na miejscu administracji, zrobiłbyś dokładnie tak samo.

Pozdrawiam,
Najtek

bobo448

Brawo najt ale nie o to mi chodziło nie chodziło mi tylko o tematy w których administracja była krytykowana ale też o tematy w których ludzie wymieniali się poglądami na temat gry,a że administracja nie potrafi znieść krytyki to już ich problem...A teraz pare słów do administracji która stwierdziła że nie mozna zadawać do niej pytań więc prosze pokazać mi punkt regulaminu który zabrani mi zadawać pytania na forum obecnym członkom administracji jak i byłym, czyżby administracja sama nie znała regulaminu skoro stwierdzają że zadawanie pytań do nich jest zabronione...oceńcie sami.
Z poważaniem.
bobo448

Mazior

Cytat: bobo448 w Styczeń 23, 2012, 19:56:46 PM
Brawo najt ale nie o to mi chodziło nie chodziło mi tylko o tematy w których administracja była krytykowana ale też o tematy w których ludzie wymieniali się poglądami na temat gry,a że administracja nie potrafi znieść krytyki to już ich problem...A teraz pare słów do administracji która stwierdziła że nie mozna zadawać do niej pytań więc prosze pokazać mi punkt regulaminu który zabrani mi zadawać pytania na forum obecnym członkom administracji jak i byłym, czyżby administracja sama nie znała regulaminu skoro stwierdzają że zadawanie pytań do nich jest zabronione...oceńcie sami.
Z poważaniem.
bobo448

Tak jak już wcześniej wspomniałem, te tematy służyły głównie do oczerniania administracji, bez przedstawienia jakichkolwiek wiarygodnych dowodów. Więc proponuję zakończyć tą akcję, bo i tak jest bezcelowa ;)

Pozdrawiam,
Najtek

sirkompik

Dowodów chcesz??xD
Ślepyś człowieku?
Masz je przed oczami...xD

Mazior

Cytat: sirkompik w Styczeń 23, 2012, 20:16:05 PM
Dowodów chcesz??xD
Ślepyś człowieku?
Masz je przed oczami...xD

Jakoś żadnych nie widzę. Widzę jedynie płacz dzieci, którym wiecznie czegoś brakuje.

sirkompik

Ehhh. Widzę nie rozumiesz... A myślałem że jednak. Trudno. Wytłumaczę po kolei.
Sprawdź sobie tematy z działu pomysły... Z tego co pisała administracja. Co mieli wprowadzić, a co wprowadzili, czego nie.

Mazior

Cytat: sirkompik w Styczeń 23, 2012, 20:21:10 PM
Ehhh. Widzę nie rozumiesz... A myślałem że jednak. Trudno. Wytłumaczę po kolei.
Sprawdź sobie tematy z działu pomysły... Z tego co pisała administracja. Co mieli wprowadzić, a co wprowadzili, czego nie.

Czytałem je :) Dokładnie analizując każdy z nich, można się domyśleć, że administracja ich nie wprowadza celowo - lepiej wprowadzić jeden na jakiś czas, testując go dokładnie pod względem wszelkich możliwych bugów, niż wprowadzić wszystkie i stracić kontrolę nad grą. Sirkompik, byłeś kiedyś moderatorem, zastanów się nad swoją postawą.

Pozdrawiam,
Najtek

sirkompik

Heh.
Garść wyjaśnień.
Byłem moderatorem czatu. Oczywiście. Jednakowoż zrezygnowałem z tejże funkcji, ze względu na brak czasu. Wtedy z administracją żyłem w zgodzie.
Później zaczęły się problemy. Brak kontaktu, brak działań.
Spoko. Twierdzisz że lepiej wprowadzic coś raz na jakiś czas...
Ale nie przesadzajmy. W ciągu roku można już postawić konkretną gierkę, a nie testować jedną opcję...
Rok czasu prawie minął, a tutaj nie dzieje się prawie nic...

tryniszr

niewiele sie udzielam na forum ale tak patrze na to wszystko i tak sobie mysle, czy socker to dalej ten sam socker czy to juz calkiem inna osoba ktora odkupila gre i liczy ze sie nachapie na niej, pozdrawiam

Mazior

Cytat: sirkompik w Styczeń 23, 2012, 20:34:55 PM
Heh.
Garść wyjaśnień.
Byłem moderatorem czatu. Oczywiście. Jednakowoż zrezygnowałem z tejże funkcji, ze względu na brak czasu. Wtedy z administracją żyłem w zgodzie.
Później zaczęły się problemy. Brak kontaktu, brak działań.
Spoko. Twierdzisz że lepiej wprowadzic coś raz na jakiś czas...
Ale nie przesadzajmy. W ciągu roku można już postawić konkretną gierkę, a nie testować jedną opcję...
Rok czasu prawie minął, a tutaj nie dzieje się prawie nic...

Z tym się niestety nie mogę zgodzić. Każdy z administratorów ma swoje życie prywatne, więc to jest oczywiste, że nie będą nadzorowali gry przez 24 godziny na dobę. Nowych opcji nie można dodać głównie z powodu tego co tu się dzieje. Co chwile przekręty, fałszywe oskarżenia, przez co admini zamiast dodawać nowe opcje, muszą pracować non stop z bazą. Proponowałbym zamiast nagonki na administrację, zebrać dowody na konkretnych użytkowników i podesłać im na maila, wtedy wszyscy będą zadowoleni - admini będą mieli więcej czasu do pracy nad grą i użytkownicy nie będą musieli czytać tego spamu.

Cytat: [G2]trynisz w Styczeń 23, 2012, 20:42:55 PM
niewiele sie udzielam na forum ale tak patrze na to wszystko i tak sobie mysle, czy socker to dalej ten sam socker czy to juz calkiem inna osoba ktora odkupila gre i liczy ze sie nachapie na niej, pozdrawiam

Tutaj także się nie mogę zgodzić. Admini nieustannie pracują nad bazą aby sprawdzić czy ktoś nie oszukuje i sprawdzają każde doniesienia graczy o oszustwach, więc to jest oczywiste, że z tego powodu mają ograniczony czas na dodawanie nowych opcji.


Pozdrawiam,
Najtek

sirkompik

hehe. Powtarzasz się...xD
Nikt nie każe im siedzieć 24 na dobę, 7 dni w tygodniu.
Ale skoro już podjęli się tego zadania, to tak jak kiedyś to napisałem w usuniętym temacie. Możeby zatrudnić wreszcie kogoś kompetentnego. Skoro tylu jest oszustów... A co ja jestem administratorem, żebym komukolwiek cokolwiek podsyłał, i nie dostać za to nawet dziękuję...xD
Cóż. Za chamstwo administracji, nikt im nie pomoże...
Nie będziemy im ułatwiać. Skoro sobie nie radzą, to już napisałem, że może pora zrezygnować, albo kogoś zatrudnić. Nie przesadzajmy również że sprawdzanie bazy jest takie ciężkie. Nieczęsto jest możliwe, żeby ktokolwiek podskoczył z szarego końca rankingu o kilkaset pozycji w ciągu tygodnia( ranking biznesmenów)...
Żeby wyszukać bugujących, wystarczy przejrzeć 200 pozycji... Nie więcej.
Co do spamu. Prawda to nie spam...

Mazior

Cytat: sirkompik w Styczeń 23, 2012, 20:58:05 PM
hehe. Powtarzasz się...xD
Nikt nie każe im siedzieć 24 na dobę, 7 dni w tygodniu.
Ale skoro już podjęli się tego zadania, to tak jak kiedyś to napisałem w usuniętym temacie. Możeby zatrudnić wreszcie kogoś kompetentnego. Skoro tylu jest oszustów... A co ja jestem administratorem, żebym komukolwiek cokolwiek podsyłał, i nie dostać za to nawet dziękuję...xD
Cóż. Za chamstwo administracji, nikt im nie pomoże...
Nie będziemy im ułatwiać. Skoro sobie nie radzą, to już napisałem, że może pora zrezygnować, albo kogoś zatrudnić. Nie przesadzajmy również że sprawdzanie bazy jest takie ciężkie. Nieczęsto jest możliwe, żeby ktokolwiek podskoczył z szarego końca rankingu o kilkaset pozycji w ciągu tygodnia( ranking biznesmenów)...
Żeby wyszukać bugujących, wystarczy przejrzeć 200 pozycji... Nie więcej.
Co do spamu. Prawda to nie spam...

Jak to nikt? z Twoich postów jasno wynika, że powinni być 24 godziny na dobę online. Skąd wiesz, że administracje stać na zatrudnienie kogokolwiek? Nie znasz ich zarobków, więc nie powinieneś się udzielac na ten temat. Skoro oczekujesz od administracji porządku i znasz graczy, którzy nie przestrzegają regulaminu - zrób listę i podeślij im na mail - zostanie on zweryfikowany i odpowiednie osoby dostaną bana. Co do tego, że administracja nawet nie podziękuje za takie coś - również się nie mogę zgodzić, było pare sytuacji, że administracja mi dziękowała za zgłoszenie czegoś lub kogoś :) Sprawdzanie bazy do łatwych zadań nie należy, jest ciężko sprawdzić kilkadziesiąt osób, nie mówiąc już o większych ilościach. Samo sprawdzenie 200 pozycji nie wystarczy. Po ostatnim bugu, administracja nie sprawdzała 200 pozycji, ale wszystkie po kolei, a to juz zajęło trochę czasu. Sir, zastanów się jaki przykład dajesz przyszłym moderatorom. Tyle odemnie.

Pozdrawiam,
Najtek