• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dla osob ktore wierzyly w uczciwa rywalizacje

Zaczęty przez Szul, Luty 02, 2012, 12:58:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

GITU82

sprawdzajac "pare" osob zrobili jeszcze wiekszy burdel w grze

pasik

 Nie bardzo wiem o czym tu dywagować.
Piszecie że są gracze którym udowodniono oszustwo w grze. I co się dzieje? Ano nic. Grali, oszukiwali i grają i oszukują dalej. PARANOJA!!!!
Zadne, powtarzam  żadne argumenty i wyjaśnienia nie wchodzą w rachubę. Oszustwo jest oszustwem jak byśmy go nie nazywali. A logika tego postępowania jest taka;
wyruchałem jeleni w wirtualu to czas zastosować zdobyte doświadczenie w realu
Miłego dnia adminom i modom.

sirkompik

W realu czy w tesco... Co za różnica.
W życiu wygląda to nieco inaczej.
Na bugu długo nie polecą...:P

dilowski

No wiadomo że uczciwej rywalizacji nie ma, bo pojawił się bug.
Ze swojej strony dodam, że po tych banach, sprawdzeniach i uniewinnieniach dziwnym trafem w parę dni, spadłem o ponad 200 miejsc w rankingu biznesmenów. Oczywiście nie szło tego nadrobić, nawet sprzedając giwerę i kawałek majątku.
Przypadek? może, ale ja tam nie wierzę w takie przypadki. Więc nie tylko Ci z top 100 skorzystało.
Trochę to denerwujące, no ale jak się gra dla zabawy to nie ma to dla mnie większego znaczenia.

Tajny

Cytat: dilowski w Maj 24, 2012, 19:56:15 PM
No wiadomo że uczciwej rywalizacji nie ma, bo pojawił się bug.
Ze swojej strony dodam, że po tych banach, sprawdzeniach i uniewinnieniach dziwnym trafem w parę dni, spadłem o ponad 200 miejsc w rankingu biznesmenów. Oczywiście nie szło tego nadrobić, nawet sprzedając giwerę i kawałek majątku.
Przypadek? może, ale ja tam nie wierzę w takie przypadki. Więc nie tylko Ci z top 100 skorzystało.
Trochę to denerwujące, no ale jak się gra dla zabawy to nie ma to dla mnie większego znaczenia.

Archeologiem na pewno zostaniesz. To że spadłeś o ponad 200 miejsc to może przez to że została wprowadzona opcja że gang wlicza się do zarobków. Zainwestuj w dobry gang to będziesz w top100.. I to nie jest żaden bug!

dilowski

#155
No to sorry, nie wiedziałem o tym. Takie informację powinny przychodzić na priv, chyba że coś przeoczyłem :P
Do kasacji posty, żeby nie było odkopywania..

Tajny

Posty lepiej niech zostaną.. Wtedy nie będzie następnych takich pytań :D