• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Gracz "Binek" to zbanowany Wamber ?:)

Zaczęty przez gadza, Czerwiec 29, 2012, 21:17:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

gadza

gracz "Binek" który kandyduje na moda to prawdopodobnie zbanowany Wamber który nie może odpuścic sobie gry a w dodatku pcha sie na moda : ) w dodatku rozsyła wiadomosci (treśc ze skrzynki odbiorczej ) hejka mam male pytanko moge liczyc na twoj glos jak bedzie glosowanie na moderatorow dostalem sie do 1szego etapu moje konto binek
2012-06-29 19:35:47, Od: .Wamber.     


Pozdro "Wamper" : )

eli54321

No jeszcze tylko tego brakowało żeby oszust wamber został modem :P
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

Miron

Jak będzie wyglądało głosowanie skoro zakwalifikowały się multikonta?  ::)

AlGiordino

Jako tako agitacja nie jest zabroniona, nie namawia tym do łamania regulaminu przecież, jednakże informacja o powiązaniu (MULTI) z kontem wczesniej zbanowanym została podesłana administracji to weryfikacji. 

[gm] TwUj Kapitan

no cóż, nie postaral się nasz admin z tym sprawdzaniem kandydatów.. Na szczęście wyborcy (o ile będzie głosowanie) okażą (mam nadzieję) trochę więcej sprytu, rozsądku i wytypują odpowiednie osoby do sprawowania funkcji moderatora :)

artur000000

ludzie patologia ja moge napisać ze np twuj kapitan to moze byc wamber i co uwierzycie? pomyślcie co piszecie gamonie nie wiadomo wiec nie piszczie bubli na kogos, patologia

gadza

Artur dobrze wiemy , że jesteś w konspirze z Wamberem więc zostaw swoje wypociny dla siebię :) Patologią jesteście właśnie ty z nim :)

giba17

hehe , ja juz wiem to od dawna ze binek to wamber , ja nie chciałem pisać bo po co , miał radoche ze nikt nie wiedział a teraz wie kazdy prawie

artur000000

giba nie wypowiadaj sie bo oszustem sam jestes, wchodzisz do gangu kupujesz bilety i znikasz wiec sam przestań pisać ok?

anulka89

idzie sie posmiac,czytajac to wszytsko....

wamber sam najpierw rozpowiadal jakie ma konta, a teraz sie wypiera ... ahh ludzie...

artur000000

odezwała sie ta co przypadkiem zdobyłą gang i zaczeła sie panoszyc;p

AlGiordino

zamykam.. posty nic nie wnoszą nowego do tematu.
Resztą zajmie sie admin.