• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

[G1] Tourtamenty STOP?

Zaczęty przez sigurd89, Czerwiec 17, 2012, 23:47:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sigurd89

Primo:
El Maestro, jak chcesz powiedzieć, że na G1 już nikt nie gra to nic nie pisz.
Secundo - temat właściwy:
Tuurtamnrty STOP?
Ilość Tourtamentów w dniu wczorajszym: jeden. Ilość w dniu dzisiejszym: jeden. Ale za to jaki! http://g1.gangsters.pl/index.php?id=62&o=1&tid=34336&lp=1
1. Można banować graczy za multikonta? Można.
2. Można banować każdego, kto nie gra w turze (zachodzi podejrzenie, że jest to czyjeś multi)? Można.
3. Można zbanować tych, którzy kiedykolwiek się podłożyli? Można.
4. Można w celu ograniczenia liczby oszustw zlikwidować gangi i dzielnice? Można.
5. Można zlikwidować północ&południe, miasto i tourtamenty i zlikwidować profesję  wyeliminowania 99% "przekrętów" takich jak walki 5/5? Można!

Czy można sprawdzić szefa gangu który chcemy zaatakować, albo ilość członków gangu nie mając multikonta? Nie, nie można. Za punkty:

  • 1 (Sigurd89, Sigurd123),
  • 2 (moje konto nie jest lewym, ale zdarzyło mi się kilka razy zapomnieć o turze i wylogować po zapisaniu się),
  • 3 (mam wybór: walczyć legalnie lub nie. Legalnie z silniejszym przeciwnikiem? Dostaje po tyłku i tyle. Legalnie z kimś 200 lvli słabszym? Ktoś przegrywa raz, drugi, trzeci, potem on szuka kogoś grającego 5/5. Moge walczyć z ludźmi na podobnym lvlu? Jasne! Szkoda tylko, że na moim obecnym lvlu NIE MA ANI JEDNEGO GRACZA, jest 3 graczy silniejszych do 5 lvli, i 5 słabszych do 5 lvli. W sumie 8 osób. Z aktywnością stojących różnie. Ale przecież to nie wymówka! BAN),
Za te "wykroczenia" sam bym odpadł. Jak ktoś z G1 podpisze się pod tym? Fajnie. Jak nie i moja głowa pójdzie pod topór - szkoda mi będzie. Polubiłem kilka poznanych tu osób, a gra sama w sobie jest fajną rozrywką.

Proszę o odrobinę wyrozumiałości dla powoli wymierającego świata G1.

Pozdrawiam
Sigurd

p4tryk91

G1 nigdy nie upadnie;] sam tam gram nie za czesto ale wchodze zeby zob co tam sie dzieje

troche nie rozumiem twojego tematu, do czego dokladnie darzyles bo troche tego sporo i sie sam pogubilem;]


pozdrawiam cie sigurd89

sigurd89

Wkurzyłem się, że turki nie działają, miałem napisać tylko o tym a naskrobałem więcej leżących mi na wątróbce spraw. Tyle. Teraz tury niby chodzą, ale na mojego nosa to chodzą z błędami.
http://g1.gangsters.pl/index.php?id=62&o=1&tid=34337&lp=1
Yyy... Coś mi tu nie pasi... Wkurzające jest, że nawet poświęcając czas nie mogę poprawić statystyk konta. Mam nadzieję, że tury będą i to poprawnie działające.

Pozdrawiam
Sigurd

p4tryk91

to jest normalne jak ktos zalozy sobie kilka kont i podklada sie na glowne konto zeby wbic jak najwiecej pkt profki, admini tam tez powinni zagladac na g1 a nie miec to w dupie