• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wiecej kasy do gangu i dla siebie.

Zaczęty przez anuna123, Kwiecień 17, 2014, 13:56:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

anuna123

Pewnie wiele osób wysyła sms dla lepszych graczy żeby wpłacili kase do gangu ale jakby zrobił że za 10 biletów jest 1 bilion kasy do gangu. I też było by dobrze dla nowych graczy żeby dla siebie można za bilety kase kupić. Jęsli coś to mozna stawkę zmienic bo to nic jak za 1 bilet jest 250,000zl dla takiego 100 lvl.

broliqe

Cytat: anuna123 w Kwiecień 17, 2014, 13:56:45 PM
Pewnie wiele osób wysyła sms dla lepszych graczy żeby wpłacili kase do gangu ale jakby zrobił że za 10 biletów jest 1 bilion kasy do gangu. I też było by dobrze dla nowych graczy żeby dla siebie można za bilety kase kupić. Jęsli coś to mozna stawkę zmienic bo to nic jak za 1 bilet jest 250,000zl dla takiego 100 lvl.
hehe śmieszne.. ale ok!
1. to ile kasy do gangu Ci wpłacą zależy tylko i wyłącznie od czołówki ;)
2.  Możesz sobie sam/a wymienić bilety na kase w dziale łapówki gdzie masz dwie opcje:
albo 1bilet = 250tys zł
albo 1bilet = suma twoich zarobków mnożona przez 6 ;)

anuna123

ale jak chce kase do gangu do jak a może nie wierze innym graczą

Ritam [G2]

#3
napisz do gracza top 1 biznesow zaplac mu przelewem 45 bilo i da co z 10 bln okolo chyba ze ma nowe stawki
a i w lapowkach obok 250 000zł jest opcja 6 wyplat....
np zalozmy ze masz zarobki 170 mln/h wiec 1 bilet to da ci okolo 1 mld
wiec jesli masz 1 bilet mozesz wymienic a jesli wiecej to kup od innych
jesli ty wymieniasz 250 000zł za bilet to mozesz wydac nawet 1 00zł realnych a nie dogonisz mnie gdzie nie wydaje nic na gre :P
pomysl jako taki bo kasa bylaby od razu ale chyba lepiej i korzystniej kupic od np D3M0TYW4TOR norweg xtra  i dostac wiecej niz 1 bln :D

EDIT po poscie anuna123 17 kwiecien 2014 14:08:59
i temu pisz do tych z topki bo oni cie nie oszukaja- gdyby oszukal ktorys to ty na pewno napiszesz i rozglosisz on straci honor i klientow  a tego nie chce :D zaufaj im

EDIT2:
i czy dobrze rozumiem?? 1blnza 10 bilo dla kazdego? toc to gra nie mialaby sensu gdyby do gangu to jeszcze, ale na konto?????

cmc69

Na nie. Dlaczego? Nie po to ktoś zapierd alał swoimi siłami, żeby teraz byłoby to na wyciągnięcie ręki. Radź sobie w inny sposób.

limak

anuna....odpuść sobie te pomysły.....najlepiej zapomnij o dziale POMYSŁY i nigdy więcej tu nie zaglądaj. Amen :D

Ritam [G2]

limak to samo mowiles mnie :d
jednak moje chyba nie były aż takie .... hm... dziwne?
albo mi sie tyko wydaje :P