• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Uproszczona weryfikacja (wpisywanie kodu)///walki gangów

Zaczęty przez -Sapphiron-, Styczeń 16, 2016, 16:30:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

-Sapphiron-

Już dłuższy czas znając życie nie tylko mnie strasznie irytuje wpisywanie co chwilę kodów weryfikacji czy przypadkiem nie jesteś botem czy coś w tym stylu.

Czy nie dało by się wprowadzić czegoś takiego jak to np. jest w grze knights, wpisujesz kod (trzeba zwrócić uwagę na to, że ten kod jest wyraźny a nie jakieś bazgroły) i masz spokój na 30min, możesz wtedy robić co chcesz i ile chcesz.
Walki gangów czy też walki na ringu, szybsze akcje były by od razu przyjemniej robione, bo nie trzeba by co chwilę wpisywać kodu.

Co o tym sądzicie?

----------------------------------------

Żeby nie zakładać nowego tematu to jeszcze tutaj napiszę:

Szukamy gangu i w między czasie bawimy się w ringu, i wtedy nie wiesz dokładnie kiedy się pojedynek zakończy i trzeba co chwilę sprawdzać jak tam czas do zakończenia walki.
Fajne by było rozwiązanie np. koło "Walk Gangów" wprowadzić obok jakieś okienko z czasem kiedy się zakończy walka, wtedy coś robiąc było by ewidentnie widać kiedy zakończy się walka i szybko przeprowadzać następną (oczywiście dla aktywnych).
Bo coś mi się wydaje, że robiąc coś i patrzeć czy doszedł 1 więcej raport to jakaś paranoja.

Odjazdowy


Camper

Ajeee,I skrócić czasy turnieju i walk,ringu itp 8) bo to masakra jest.Popieram :)

Wyplacalni.p

Nie raz bywało tak, że kod ci się pojawia na walkach, wpiszesz go, a zaraz na turku musisz drugi raz wpisać kod, poszedłem na miasto, 3 kod, poszedłem gdzie kolwiek, był kod, wpisywać 4 kody jeden za drugim, to już za wiele, Admin zapowiadał ze będzie bezczelny i utrudni graczom życie, więc mu się udało, odniósł sukces, ciesząc się tym ;)

grant

Oba pomysły do natychmiastowego wprowadzenia !!! Ten kod weryfikacyjny to powinien być wpisywany nie więcej niż 1 raz na logowaniu..

silo1992

Popieram coś trzeba z tym zrobić.. żeby te kody jeszcze były czytelne byłoby do zniesienia ale wpisywać 5razy kod który wydaje nam się że jest jak na obrazku a nie wchodzi to jakaś masakra...dodatkowo w walkach gangów chorą sytuacją jest gdy wpisujemy kod 1,2,3 i w końcu za 4 razem udało się te bazgroły rozczytać patrzymy a ktoś kliknął szukaj już 15sek temu.. mogło by być tak że jak ktoś już zaczął szukać walki to znika nam ten kod i pokazuje się odliczanie.. dodatkowo mimo że nie wpiszemy kodu a klikniemy zakładkę walk to pokazuje czy już leci odliczanie czy nie..

Aggg

Popieram ! To jest baardzo uciążliwe.. Zdecydowanie za dużo jest tych kodów. I często mimo najszczerszych chęci nie da się poprawnie tego wpisać.. A kolejne próby są delikatnie mówiąc irytujące..

Wyplacalni.p


danielos112

V.I.P

Rafal1496

ja proponuję zrobić coś takiego: są 4 obrazki 3 takie same a ten czwarty obrazek jest inny np pisze polecenie kliknij pistolet i tym czwartym obrazkiem byłby pistolet a pozostałe 3 samochód czy coś takiego

kosiarz2705

To wy jeszcze w to gracie? Przez te kody i brak sensu gry po prostu przestałem grać.

Jumpers

kody są zbyt często i należy coś z tym zrobić jak gram wg i toura jednocześnie to czasami mam wrażenie że  co 5min musze przepisywać kod


boabalboa

Za. Krew zalewa jak w szybkiej akcji trzeba wpisać kod za chwile w turnamencie za chwile w mieście za chwile na pp po chwili w ringu i w walce gangów...

bajerek

Co do walk gangów. Wystarczyłoby podświetlić. Na zielono- oczekiwanie na przeciwnika, na czerwono- trwa walka