• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Gang usuniecie likwidacji

Zaczęty przez ferdias, Kwiecień 24, 2016, 05:12:18 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ferdias

Proponował bym zniesienie likwidacji gangu jeśli szef nie loguje się przez 30 dni nie chodzi mi o zmianę szefa tylko o to że gang zostaje rozwiązany jeśli nie ma kto zastąpić szefa lub jest on sam w gangu lub zwiększenie owych 30 dni. Może niektórym wydawać się że to dużo ale jeśli ktoś wyjeżdża w delegacje nie zawsze ma dostęp do internetu a trudno aby inwestować w rozwijanie gangu który może Ci przepaści jeśli nie zdążysz się zalogować lub szukanie co chwile nowego gangu.

W-11

Dodałbym możliwość przypomnienia o zbliżającym się rozwiązaniu gangu E-Mailem i SMS-em.
Jak ktoś zapomni, albi jest zapracowany w danym miesiącu to jest bardzo dobre rozwiązanie, np. "Pozostało 6 dni do rozwiazania gangu, potem 3 dni, 2 dni, jeden dzień pozostało 12 godzin, pozostało 6 godzin, pozostała godzina, ostatnia minuta jeżeli ktoś sie we wsześniejszym czasie, tak więc myślę że nie było by oskarżeń kradzieży gangu.

Uczciwi oddaja gangi i jeszcze popilnują i oddadzą, ale większość jest nieuczciwa, którzy tylko czekają na to aby przekroczył i zyskał gang za free i to czyimś kosztem.

Mi się wydaje że 30 dni to za mało, jak ktoś ma rodzinę, kilkoro dzieci, albo ma czworaczki, no to już pochłania mase czasu, więc myślę że pół roku było by optymalnie.

A to że się nie loguje, to jego prywatna sprawa, ale admin mógłby zrobić coś takiego, że wpisujesz od kiedy do kiedy szefa nie będzie, więc gang zostaje jedynie zawieszony, ale nie rozwiązany, czyli normalnie tylko walki mogli by robić, ale już wtedy nie było by możliwości wypłacić z puli biletów, budować, czy co innego robić na czas nieobecności, chyba że ma uczciwego zastępcę, to wtedy mógłby jemu pozwolić na budowy, wersja zastępcza, a wtedy było by dobrze. ;)

ferdias

I jak bo właśnie straciłem gang w którego rozwiniecie ładowałem pln'y w gangu byłem sam wiec przepadł zrobi ktoś coś z tym co prawda email przyszedł ale to i tak nie zmienia tego że gang przepada bo nie logowałem się.

W-11

W Gangu i tak nie może być mniej niż 3 osoby, ale to żaden problem zalogować się raz w miesiącu, lub kukiełek nasadzić, lub odpowiedzialną i lojalnie uczciwą osobę która ci potem ten gang uczciwie oddać ;)

Ale rozumiem że zniesienie utraty gangu uniknie to strat finansowych które gracz poniósł ;)

ferdias

Jak dobrze widzę kolega już zmienił zdanie.
Dziwne że nie może być mniej niż trzech graczy bo gang jakoś zrobiłem działał przez miesiąc czy tam półtora a potem się nie zalogowałem i został skasowany.
Szukanie ludzi do gangu gdzie szef nie może zalogować się czasami przez 30 dni to chyba mija się troszkę z celem.
Ale dobrze skoro od kwietnia nie było czasu aby zwiększyć limit co zajęło by max 10 min to chyba nie ma sensu dalej inwestować w grę kasy na którą muszę zapracować skoro admin ma na to wywalone.