• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kpina Admina

Zaczęty przez sirkompik, Styczeń 23, 2012, 19:27:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Ehhh. Widzę modzi się panoszą, a kandydaci na modów są nie fair.
Skoro są dowody na wszystko, to dlaczego nikt na to nie reaguje?
Pytam ponownie. Czy administracja dalej to wszystko olewa, czy zaczynają działać...
Bo nie widzę zbytnio zmian, albo są tak nieznaczące, że należałoby to napisać.
Co do kandydatur.
Na ten temat już wypowiedziałem swoje zdanie.
Połowa z tych kandydatur jest generalnie nic nie warta.
Części użytkowników wogóle nie widzę na czacie, pomimo tego że i ja nieczęsto się pojawiam, to kiedy już jestem to nic nie widzę.
Kolejna sprawa. Czy aby napewno użytkownicy są rozliczani z tego co było, a nie z tego co będzie?
Bo skoro są dowody na mikela, to chciałbym je zobaczyć, i proszę Najtek udostępnij je tutaj. Niech zobaczą je wszyscy, skoro administracja ma olewkę na sprawę.
Nie wiem czy kierownictwo się zmieniło, czy dalej jest dwóch takich, co myślą że ukradną księżyc, ale jeśli już jest ktoś nowy, a będzie nadal robił jak robi od kilku dni, to zapewniam kolego. Polegniesz bardzo szybko. Tymbardziej że poprzednicy zostawili Cię w bagnie jakich mało.
Ponownie do kandydatur.
Co do mojej, to sprawę uważam za zamkniętą, jednakowoż chciałbym dowiedzieć się dlaczego nie została uznana.
PS: Nie mogę się doczekać wyboru nowych. Niewprawieni, otwarci na każdą prowokację, nieświadomi ilu będzie uprzykrzać im życie, i jak szybko wrócą do "cywila".
Z tego co widzę, administracja kpi sobie z użytkowników.
Czyżbyście bali się krytyki?
Czyżbyście ugrzęźli?
Wydaje się wam, że stworzenie kilku kont admina, coś da?
Myślicie że po usunięciu kilku tematów, które są zwyczajnie niewygodne, uspokoicie tych, którym to nie odpowiada?
Otóż powiem wam że się mylicie.
Niedawno ktoś mi napisał że będzie lepiej. Jeśli ten kto to napisał, uważa że sobie polepszył, to jest w wielkim błędzie.
W tym momencie administracja pogrążyła się, spadła na dno, gryzie muł, i raczej już z tego nie wyjdzie.
Nawiasem, to życzę smacznego
Jak już kiedyś wspomniałem.
Nie liczy się zdanie użytkowników, tylko wola admina.
Tym posunięciem tylko to potwierdziliście.
Krytyka boli jak widać.
Administracja definitywnie faworyzuje część graczy, ale niestety to widać, podniósł się raban o to, i administracja musi z tego wybrnąć.
Pozdrawiam administrację, i mam nadzieję że ten temat tak szybko nie zniknie.
PS2::::: Stracił komunikacyjny charakter, bo administracja bała się odpisywać. Jeśli to zmienicie, to będzie lepiej...

Leon Zawodowiec

Piszesz całkowitą prawdę i masz rację, widać czyjeś kompetencje przerosło posiadanie poważnej gry dla kilku tysięcy użytkowników. ;)

Moja rada, socker - sprzedaj gangsters zanim upadnie. Zarobiłeś swoje, teraz pozostał tylko rozpad i rozkład, skoro nie potrafisz sobie nawet poradzić z odpowiadaniem na pytania graczy na forum, LOL. :)

El Maestro

No spoko ale niepodoba mi sie ze niekonkretyzujesz nic odnosnie kandydatów na modów, jestem jednym z nich a to co mówisz na "nas" nie tyczy sie wszystkich wiec chciałbym abys konkretyzował, aby osoba do ktorej mowisz byla tego swiadoma i mogła zabrac głos w tej sprawie.Co do kandydatów jest pare takich osob ktore nie wiem co tam robią taki Mikel np. no ale wybory lub układy to ocenią;p

sirkompik

Maestro wybacz, ale nie mam wglądu w bazę danych. Byłbym w stanie konkretyzować, ale wolę pozostawić w niepewności wszystkich bez wyjątku.
Teraz takie moje przemyślenie...Czemu powstał poddział "Narzekanie na administrację gangsters.pl" Czyżbyś Panie Krzysztofie jawną i otwartą krytykę traktował jako narzekanie? Czy wykazanie definitywnych błędów ciągle pogrążającej się administracji jest narzekaniem? Czy prawda jest narzekaniem? A może Pan Krzysztof wychowywał się w Korei...xD Te i inne pytania zostaną za chwilę skasowane przez szanownego Pana Krzysztofa.
PS: Panie Krzysztofie. Myśli Pan że nikt się nie połapał że administracja się nie zmieniła, tylko Pan chce uciszyć sprawę z bugiem, i resztą? Myli się Pan Panie Krzysztofie.
A i jeszcze jedno. To ogłoszonko nadal jest aktualne?

zdarciuch

ojtam ojtam...jak wprowadzono bilety na g1 pisalem ,ze bedzie tak iz wygrywac beda 'bilety' wtedy niektorzy na to odpowiadali kpiac ze niby co za idiota bedzie dawal kase za gre.Okazalo sie ze jest nie jeden ktorego na to stac ,tylko o to chodzi teraz,gra widac zarabia i admina raczej nie obchodzi zbytnio 'szlachetnosc' graczy ktorzy az pala sie by dostac mozliwosc bananowania ,o nic wiecej im nie chodzi przeciez,co do kandydatur i agitacji to smiech z niektorych,ja mam czute ze wygraja ci co dali najwiecej bilo :D 8) :-* i co za ....te obrazki na weryfikacji to juz przesada ,to nie pentagon !

sirkompik

Zdarciuch prawda jest taka, że to było oczywiste. Zawsze tam gdzie jest kasa, zaczyna się i szwindel. Tutaj mamy tego idealny przykład.  Czołówka i tak szalała, jeszcze było mało, to bugi poszły w użycie. Ale cóż. Administracja ma to gdzieś, to i ten proceder się szerzy. A z tego co mi wiadomo, można na tym sporo zarobić.

kleks_wwy

sir muwisz prawde i dobrze rymujesz
,,kpina
admina"

[G2]__diler__

sirkompik

zbyt częste powtórzenia wyrazowe :)
ciągle "Panie Krzysztofie" :) :)