• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tworzymy bajkę(dla dzieci xD)

Zaczęty przez arekk22, Czerwiec 04, 2009, 22:00:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

arekk22


zdarty ryj

 zauwazyla rosnace przed chlewem zielone krzaczki :o

Rogas

i się wysrał


Dawno, dawno temu za górami...szedl czerwony kapturek z siedmioma krasnoludkami i wlazł w gówno poszedł do pralni bo jebało i zabawił się z pracująca tam panią i sie zajebal ja dzika swinia ze wstydu uciekł w las pały ja wziely na izbe wytrzezwien ale spierdolił znów w las bo go ze wsi wygonili Poszedł zamieszkać u świni...bo najlepiej zawsze u swoich gdzie dymal ja wraz z krasnoludkami Postanowił wyjąć szlugę ale nie mial ognia  zauwazyl rosnace przed chlewem zielone krzaczk i się wysrał

arekk22

Dawno, dawno temu za górami...szedl czerwony kapturek z siedmioma krasnoludkami i wlazł w gówno poszedł do pralni bo jebało i zabawił się z pracująca tam panią i sie zajebal ja dzika swinia ze wstydu uciekł w las pały ja wziely na izbe wytrzezwien ale spierdolił znów w las bo go ze wsi wygonili Poszedł zamieszkać u świni...bo najlepiej zawsze u swoich gdzie dymal ja wraz z krasnoludkami Postanowił wyjąć szlugę ale nie mial ognia  zauwazyl rosnace przed chlewem zielone krzaczk i się wysrałi podtarła nimi dupę

Norberto


Franczesko


Norberto

Kapturek wkurzony, wskoczył do rzeki...

Rogas


Sokol


gangster

i wyciągnęła świnia Kapturka z tej rzeki...

MetodMan

Nagle znienacka zaatakował ją bardzo głodny wilk

Sokol


Boss 94

i jebnela na niego caly magazynek,.......

Franczesko

wilk padł, kapturek uciekł


PS: mi się wydaje, czy to miało być o krasnoludku?

MetodMan

Kapturek zmęczony zauważył uciekającego krasnoludka


PS.  Właśnie miało być tylko sokół zmienił na kapturka