• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Prywatne Wiadomości - Raporty

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Lipiec 13, 2013, 22:40:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Od jakiegoś czasu kasują się wiadomości kilkanaście razy w ciągu miesiąca, tak więc sugeruję, aby admin zaprzestał masowego kasowania wiadomości, to tak jakby  je czytał, a jak chcę przeglądnąć meldunki, zgłoszenia od gangsterów którzy powiadomoli ze ich nie będzie, a chcąc się dowiedzieć do kiedy, to już nie ma wszstkich wiadomości, a zamiast kasować bez wiedzy Gangstera, to chcę zaprezentować pomysł dodania  rozwijanych wiadomości w formie czatu, to ogranicza zawalanie skrzynki i nie trzeba przeglądać z osobna każdej wiadomości od danego gracza, tak więc, klikając na gracza mamy wtedy podląd na wszystkie wiadomości, a to bardzo pomaga przeglądanie wiadomości.

PROSZĘ ADMINA O ZAPRZESTANIE KASOWANIA WIADOMOŚCI !

Manchuckster

Wiadomości rozwijane w formie czatu/rozmowy to nie jest głupi pomysł, czasami faktycznie przyda się.

A do pierwszej części. Wydaje mi się, że co tydzień kasowane są wiadomości. A właściwie po co przeglądać raporty po tygodniu? Co to daje to ja nie wiem. Automatyczne kasowanie wiadomości to dobry pomysł, ale najlepiej raz w miesiącu a nie w tygodniu. 

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Lipiec 14, 2013, 09:35:38 AM
Wiadomości rozwijane w formie czatu/rozmowy to nie jest głupi pomysł, czasami faktycznie przyda się.

A do pierwszej części. Wydaje mi się, że co tydzień kasowane są wiadomości. A właściwie po co przeglądać raporty po tygodniu? Co to daje to ja nie wiem. Automatyczne kasowanie wiadomości to dobry pomysł, ale najlepiej raz w miesiącu a nie w tygodniu.

Ja nie mówiłem o raportach, lecz o wiadomościach, a w raporty to ja nawet nie zaglądam.

Don Tusk

Powinna być opcja zaznaczenia kilku wiadomości (bez ich otwierania) a potem przycisk "kasuj zaznaczone".
Jak w kazdej skrzynce mailowej.

Wyplacalni.p

#4
ADMIN WŁĄCZYŁ TE DURNE POWIADAMIANIE O KAŻDYM RAPORCIE ! TO JEST ZBYTECZNE, NIEPOTRZEBNE I PRZESZKADZAJĄCE, ORAZ DENERWUJĄCE i nie każdemu musi się to podobać.

Najlepiej jakby każdy miał możliwość włączenia jak i wyłączenia raportów, lub gdyby Admin najpierw zapytał zanim wprowadzał, czy by to się innym podobało.

Manchuckster

Racja, chyba Admin zrozumiał to na opak. Dzisiaj pokazało mi, że mam 13 nieprzeczytanych wiadomości a czego 10 to były raporty. Z lekka się wkur.......

Wyplacalni.p

Raportów mogło by nie być, no chyba że ktoś przejmuje komuś dzielnicę, więc powinna być dokładna informacja, a reszta Raportów to są same śmieci.

Wyplacalni.p


$G-POWER$

Jestem ,, ZA '' wyłączeniem raportów !

Wyplacalni.p

JAK JUŻ MAJĄ BYĆ RAPORTY, TO NIECH SIĘ POJAWIAJĄ TYLKO WTEDY, GDY KTOŚ PRZEJMUJE CZYJĄŚ DZIELNICĘ.

A TAK TO JESTEM PRZECIW RAPORTOM I JESTEM ZA WYLĄCZENIEM RAPORTÓW.

danielos112

Mi nie przeszkadza ;) Może zostać.
V.I.P

Slaweksebaa1


Wyplacalni.p

To chociaż niech Admin zrobi tak, że po wejściu w Raporty żeby same się odznaczały, bo klikając każde z raportów jest nudne, monotonne i denerwujące, mnie to akurat przeszkadza, że trzeba kliknąć w każdego raporta, skoro można raz wejść, mając z nimi już spokój.

Slaweksebaa1

To by mogło być ponieważ np robisz te 5 p&p z bootami i za każdym razem zeby sie nie wyswietlało trzeba wejsc i klikać osobno w każde.

Jogus1988

jest opcja usuń wszystkie raporty i to wyjaśnia sprawę że nie trzeba oglądać każdego z osobna.