• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament: 0 pkt za walkower.

Zaczęty przez domel123, Styczeń 01, 2012, 14:39:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

domel123

Mój pomysł polega na tym, aby za walkower w turnieju było nie - 10 pkt a 0.  Czasem może rozłączyć linie , serwer zamula lub inne przypadki dziejące się nie z naszej winy. Co o tym sądzicie?

Paszo

To nie wchodź do toura, nie będziesz miał -10 :)
Jestem na NIE

domel123

Cytat: Paszo w Styczeń 01, 2012, 15:31:07 PM
To nie wchodź do toura, nie będziesz miał -10 :)
Jestem na NIE

Pisałem NIE Z NASZEJ WINY. Jakbym zapomniał to co innego - moja wina, ale przecież jak cię rozłączy w połowie turnieju?

Paszo


sigurd89

Paszo jaki Ty masz staż? Nie wiem, ale mnie na prawdę irytuje jak mnie wylogowuje w czasie tura. Tracę nie tylko czas, ale i punkty. Z dwojga złego wolałbym tracić tylko czas, jeśli wylogowuje mnie przez błąd w kodzie gangsters, a nie z mojej winy.

Popieram wprowadzenie pomysłu.

Pozdrawiam
Sigurd

gangster111


FoxKantor

powiem tak, jak na g1 było że jak wyjdziesz z gry, przegrywasz wszystkie walki walkowerem, to była ogromna przesada.. ja miałem problemy z netem, to dosłownie nie miałem sensu grać, teraz jest ok, myślę że można obniżyć do - 5 pkt, 10 to przesada...

sigurd89

Foxi Twój wadliwy net to inna bajka. Chodzi o to, że czasem wylogowuje z gry, mimo że nie jest to wina ani neta, ani gracza, ani komputera, a cała wina jest po stronie błędu(ów?) w gangsters. Czemu ma być nawet te -5 za to, że ktoś zrobił buga za którego chyba każdy grający przynajmniej kilkanaście razy tura zapłacił?

Pozdrawiam
Sigurd

kisu

Pomysł nie przejdzie.
Brak takiej kary daje możliwości oszukiwania.

Zamykam temat.