• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Bilety

Zaczęty przez Ritam [G2], Marzec 08, 2014, 09:20:49 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ritam [G2]

Moim pomysłem jest aby bilety było  można zdobyć za jakies sprawy...
Nie wiem jakie ale np. 1 bilet za nie uzywanie wulgaryzmow przez tydzien czy 1 bilet za codzienne logowanie przez tydzien.
Moze oczywiscie byc wiekszy stopien (np, za miesiac logowania 3 bilo + te tygodniowe)
Ożywiłoby to grę a zarazem urozmaicilo.
Nie bylo by tez tylu wulgaryzmow na czacie i kłotni.
Temat pozostawiam uzytkownikom do wypowiedzi  8)

Sylwester96


S.H.O.C.K

#2
a ja jestem za tym zeby wszyscy co zostali w okreslonym czasie bany np. na czat nie dostawali biletów ktore admin rozdaje (swiateczne i reszta) moze by to nauczyło troche graczy bo wiekszosc po otrzymaniu bana przechodzi na kukłe i szaleje dalej na czacie
Tym bardzie ze jest post o 3 latkach gangsters :)

Ritam [G2]

hmmm
sylwek czemu nie? :P

limak

ahahahahahaha....brak słów ^^

genasx

powiem  tak, grałem  kiedys  w  seafight, i  tam  codziennie za  logowanie  cos  bylo, oczywiscie  im wiecej  nieprzerwanych  logowan tym  nagroda  lepsza była. tutaj  mysle  ze  byłoby  fajnie gdyby  za  1 tydzien  codziennego logowania  - konto PRO na  2   dni. za  2  tydzien PRO 3 dni. za 3 tydzien PRO 4  dni a  za  4 tydzien  bilet i znów od  poczatku , byłaby motywacja  do codziennego  zagladania choc  na  chwile,/propozycja pogladowa/

Wyplacalni.p

#6
Cytat: genasx w Marzec 09, 2014, 15:17:41 PM
powiem  tak, grałem  kiedys  w  seafight, i  tam  codziennie za  logowanie  cos  bylo, oczywiscie  im wiecej  nieprzerwanych  logowan tym  nagroda  lepsza była. tutaj  mysle  ze  byłoby  fajnie gdyby  za  1 tydzien  codziennego logowania  - konto PRO na  2   dni. za  2  tydzien PRO 3 dni. za 3 tydzien PRO 4  dni a  za  4 tydzien  bilet i znów od  poczatku , byłaby motywacja  do codziennego  zagladania choc  na  chwile,/propozycja pogladowa/

Mogło by tak byc..., ale... Na pewno Ustalili by gracze hasło na przeglądarce, dali by podtrzymywanie sesji i nie wyłączali by wtedy Komputera, czyli że nie ma ich w domu, a jest zalogowany...

Pomysł do Przemyślenia ;)

Manchuckster

Pomysł troszkę dziwny. Fajnie było by mieć bilety, ale ludzie nie dostają nagrody za to, że nie popełnili wykroczenia  ;D
Nagrody za logowanie się ??? Nie da rady. Ja wyłączam kompa po wyjściu z domu, niektórzy tego nie robią i teoretycznie cały czas są Online (ewentualnie zrobić coś takiego jak w internetowych kontach bankowych, że po kilku minutach system automatycznie wyloguje gracza)

Mała szansa na uprawomocnienie się tego pomysłu :-)


Cytat: Wyplacalni.p w Marzec 09, 2014, 16:42:55 PM
Chasło