• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

do zamkniecia

Zaczęty przez norweg, Czerwiec 26, 2012, 23:12:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

norweg

Chodzi o to, że wielu z nas zainwestowało w budynek od SA i inne rzeczy np procenty do broni, strzelnica czy procenty do majątku po to, by podnieść SA a okazuje się ze teraz dysponuję już ponad 10mld SA i za chwile bedzie dostepny ostatni atak na bila gatesa za 12mld i dupa dalej wszystko co do tej pory zbudowaliśmy przestaje byc kompletnie przydatne a procenty wybudowane w Vipie tak naprawde niepotrzebne.

Wiem ze dopiero kilka osob doszlo do ataku na bila gatesa ale wkrotce zaroi sie od takich osob a Ci którzy zainwestowali duzo w gre tez w końcu powinni miec jakąś radoche z granie gdyż to  dzięki nim przede wszystkim ta gra na siebie zarabia.

Mnie osobiście irytuje fakt dobrze rozbudowanego budynku SA za cieżką kasę który w pewnym momencie robi sie zbedny...

Następna rzecz ze na pewnym poziomie naprawde trzeba duzo realnej kasy inwestować wię miłe by było zeby choc troche wiecej z napadow móc zarobic.

Tak więc jest proste pytanie, czy da radę dołozyc zadan za wieksze SA a co za tym idzie tez wiekszą kasę z napadów?

Taki email wysłałem do admina jest juz troche nieaktualny bo w tej chwili mam ponad 20mld SA i wkurza mnie jeszcze bardziej ze tyle kasy poszlo w jego zwiekszanie a tak naprawde jest to zbedne kiedy nie ma wiekszych napadów.

Prosze Was o poparcie wiekszych napadów może wtedy uda sie je wprowadzić co kazdemu z Nas sie kiedys przysłuzy :) pozdrawiam wszystkich...

artur000000

Jestem za tym pomysłem gdyż no mam 3 mld narazie i no zbliżam sie do tej granicy i no potem naprawde tak naprawde traci sens wszystko tylko czy ktoś wysłucha;-)

norweg

Cytat: artur000000 w Czerwiec 27, 2012, 06:26:21 AM
Jestem za tym pomysłem gdyż no mam 3 mld narazie i no zbliżam sie do tej granicy i no potem naprawde tak naprawde traci sens wszystko tylko czy ktoś wysłucha;-)

dzięki za odpowiedż mam nadzieje ze wiecej ludzi sie odezwie niech zobaczą ze chcemy tej zmiany :) chociaż podejrzewam ze dopoki nie bedzie to innym potrzebne nie bedzie za duzego zainteresowania niestety....

Kika PDG

Siema :D Jestem za Pomysłem Norwega bo jezeli ktos gra i sie ta grą bawi to bedzie dazyc do wiekszego SV SA I lvl Wiec kazdy z nas kiedys bedzie mial te 12 mld SA Pozdro mam nadzieje ze ten pomysl wdrazy sie w gre bo po co jest gra bez graczy ?!

leonfr


artur000000

juz 3.5 kkk ;D wiec zbliżam sie nieustannie ;)) mogło by naprawde to sie wdrążyc by było super np nowe napady za 15 mld sa, 18, 22, 27, 32 itd jakos ;D

Klemik

Bycmoze jakis nowy atak, z SA wymaganym powiekszanym procentowo, z czego kazdy sie odblokowuje za xxxx kasy (kasa wymagana do "przygotowania" takiego ataku zwiekszana takze procentowo, tak jak wymagane SA) ?
Nazwa dowolna, np. Misja na Marsa  xD

artur000000

ale no zeby jeszcze swoją kase za akcje dawać no weź pomyśl, jak dojdziesz do 12 kkk sv raczej pewnie do 14 zanim zaczniesz wykonywać zobaczysz ze to głupia myśl

giba17

a ja jestem za , niech bd ta zmiana jeżeli admini wprowadza , kiedyś sam na pewno bd miał takie sa a później co ? nic ,
jestem jak najbardziej za

joker andrze

jestem za gra musi iść do przodu

c4ash

Gra ma sens, tylko jesli jest mozliwosc zdobycia jeszcze czegos. Lvle napadow powinny byc stopiowo wedlug zapotrzebowania. Aby nie dodawac bez ustanku, mozna dodac dodatkowe wymagania, tak aby bylo coraz trudniej zrobic nowy napad. Ale im wiecej trzeba bedzie poswiecic, tym wiecej powinno byc nagrody z tego.

norweg

Cytat: c4ash w Lipiec 05, 2012, 19:41:42 PM
Gra ma sens, tylko jesli jest mozliwosc zdobycia jeszcze czegos. Lvle napadow powinny byc stopiowo wedlug zapotrzebowania. Aby nie dodawac bez ustanku, mozna dodac dodatkowe wymagania, tak aby bylo coraz trudniej zrobic nowy napad. Ale im wiecej trzeba bedzie poswiecic, tym wiecej powinno byc nagrody z tego.

dziękuje wszystkim za wypowiedzi ale w szczególności Tobie, idealnie ująłeś dlaczego taka zmiana jest potrzebna i idealnie to uzasadniłeś, pozdrawiam i dzieki wszystkim za poparcie

[gm] TwUj Kapitan


artur000000

ale cisza ogromna narazie w tej sprawie

norweg

no podobno sprawa jest w toku być moze niedługo zostanie wdrozona jeszcze raz dziekuje wszystkim za poparcie