• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowy Serwer G3

Zaczęty przez Blackmen, Lipiec 14, 2012, 17:32:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Blackmen

G2 juz istnieje półtora roku i raczej jeżeli ktoś się teraz zarejestruje to ma małe szanse by się zbliżyć do czołówki. Myslę że nowy serwer wprowadził by możliwośc rywalizacji od nowa a dzięki temu każdy kto by chciał byc najlepszy wysyłał by dużo smsów by zdobyć łapówki które by się przydały. Zawsze start nowego serwera (o ile nie jest to zbyt często) daje możliwość zarobku włascicielom gry. ja osobiście sam czekam na nowy serwer bo grę odkryłem stosunkowo póżno i uważam że nie opłaca mi sie robić przelewu.

artur000000

niw mów hop nie wszyscy gracze z czołowki grają tak długo ;p

artur000000

norweg gra od Od: 2012-02-14 i popatrz przez 5 miesiecy tak wysoko ;D

lukaspar

ale portfel sie kurczy  8) Osobiscie nie jestem za g3 bo nie chce zeby bylo jak z g1 gdzie została tylko garstka ludzi :)

BaBaNaRoWeRzE

Cytat: Blackmen w Lipiec 14, 2012, 17:32:46 PM
G2 juz istnieje półtora roku i raczej jeżeli ktoś się teraz zarejestruje to ma małe szanse by się zbliżyć do czołówki. Myslę że nowy serwer wprowadził by możliwośc rywalizacji od nowa a dzięki temu każdy kto by chciał byc najlepszy wysyłał by dużo smsów by zdobyć łapówki które by się przydały. Zawsze start nowego serwera (o ile nie jest to zbyt często) daje możliwość zarobku włascicielom gry. ja osobiście sam czekam na nowy serwer bo grę odkryłem stosunkowo póżno i uważam że nie opłaca mi sie robić przelewu.

tu nie chodzi o date rejestracji.. bo mozesz sie i dzisiaj zarejestrowac a za miesiac byc w top10.. tu chodzi o Twój portfel.. co z tego ze zarejestrowales sie 1 kwietnia 2011r skoro bez wydawania kasy nie osiągniesz zbyt wiele w tej grze ;)
a Admini nie wprowadzą kolejnego serwera póki ten nie przestanie przynosić dochodów ;)
więc poczekamy sobie na kolejną odsłone Gangsters.pl

artur000000

a ten przychody bedzie przynosił i przynosił

radekkuzia12


Przemowrc

myśle że nie ma to sensu ponieważ Demot nie bedzie szcześliwy heheh

beckham93

raczej zły pomysł,G3 wprowadził by G2 w stan uśpienia,wszyscy by zaczeli zakładać konta na G3 a G2 powoli by odchodziło w zapomnienie,jak już ktoś myśli nad 3serwerem to gdzieś za rok,może i więcej :) :D

Never

g3 no całkiem niezły pomysł tylko zeby sie dużo ruznił od g2 np:szybsze wbijanie exp a w gangu zeby było drukarnie pieniedzy

beckham93

ja mimo wszystko podtrzymuje moje stanowisko w tej kwestii.
przez G3,G2 straciłby wielu graczy,tak jak to było podczas wprowadzenia G2,i teraz zaledwie Garstka ludzi Nagina na G1.Mam nadzieje że dobrze mnie zrozumiecie.

PS.za rok może i więcej byłby to dobry pomysł,ale na teraz to odpada
PS2.mimo tego że raczej nigdy nie znajde się w top-3  Lvl-i,to i tak jestem temu przeciwny :)

Never

tylko niech g3 mugl sie pojawic za jakies rok 1.5 roku bo jak np pojawi sie zajakies 1 miesiac to ludzi na g2 nie bedzie

Michal PLAT

według mnie g3 to zły pomysł...

rydzyk

Dla mnie tez znowu  prawie wszyscy uciekna na G3 zeby byc top1 a G2 zostanie w niepamieci tak jak G1 juz tam malo osob gra.Bo imm mniej osob w grze tym nudniejsza sie robi taka gra;d

Tony Montana

jak dla mnie G3 to kiepski pomysl wszyscy uciekna do G3 itd i co po roku od G3 G4 by sie wszyscy domagali bo niby za pozno zaczeli grac i sie nie dobija do czolowki a prawda jest taka ze jak sie chce byc w czolowce to trzeba wrzucic w to duzo kasy i nie wazne kiedy sie zaczyna grac i jaki serwer wiec G3 jak dla mnie nie ma sensu nawet tworzyc