• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowy Serwer G3

Zaczęty przez Blackmen, Lipiec 14, 2012, 17:32:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przemowrc

nie powinno byc g3 jeszcze z rok chociaz dużo osob zainwestowało duzo realnej kasy w konta na g2 ja w tym i mysle ze za duza ilosc serverow nie wyjdzie na dobre

Volttimte

Jestem pzeciwny dlatego,że  na G1 na którym gram jest tak mało osób a na G2 nawet nie bede zaczynał gram na G1 3 lata

SebasTTan

hmmmm to może pogadać z adminem żeby każdemu założył indywidualną grę !
Wtedy każdy będzie na pierwszym miejscu w każdym rankingu.

Powstawanie kolejnych klonów jest bezcelowe, a według mnie zniechęci tylko ludzi.
Gdyby powstał G3 i ludzie uciekną to ja osobiście po tym ile kasy władowałem w G1 (i nic z tego nie mam)
i teraz żeby cokolwiek znaczyć w G2 ( a też jestem nikim) to po otwarciu G3 mnie już nie będzie nigdzie.

Zgort

  Sory bardzo ale gdzie tu jest pomysł??
Coś mi się widzi że w złym temacie napisałeś.
Bo to nie my zadecydujemy o tym czy wprowadzą g3 czy nie.
   Ja osobiście bym tego nie chciał ale w tej sprawie to trzeba ingerować wyżej.

[G2]krzysiu432

Przecierz to wiadome, że ludzie z G2 odejdą na G3, wtedy na G2 zostanie 5-10 % ludzi :(, a tego nie chcemy :) , kto chodził do szkoły powinien to wiedzieć
Jak myślisz nad serwerem G3 to zamiast niego waarto by było rozreklamować naszą gre, by wzmocnić rozgrywkę pomiędzy graczami, choć nie nażekam :).

Patryknq

sory za maly odkop, lecz pomysl z g3 wedlug mnie jest dobry, lecz nie do konca, ja akurat w tą gre nie zainswestowalem az tak duzo, moze okolo 100 zl przez caly rok, ale mniejsza z tym, chodzi mi o to, ze na wszystkich grach jakie widzialem jest przynajmniej 10 serwerow, wiec jakby stworzyc np 5 takich "podserwerow" g1 i 5 podserwerow g2 to nikt by nie narzekal ze za pozno zaczal grac, a admini nie narzekali by na dochody, glowne g1 bylo by pierwszym podserwerem g1, a glowne g2 pierwszym podserwerem g2, podserwery na danym serwerze nie roznily by sie niczym.
Pomysl powinien wam sie spodobac

Pozdrawiam
Patryknq :)

Robak

Popieram wypowiedź Patryknq, ale jeszcze chciałbym dodać, aby serwery startowały co jakiś czas ( tu już zależy od admina), oraz mogłyby powrócić zadania z G1, gdzie aż się chciało je robić, a nie jak teraz G2 za zadanie 217 dostajemy tylko 10,4 mln, gdzie na G1 dostawaliśmy o wiele więcej, nie dość że pomagało to w rozbudowie postaci, to też cieszyliśmy się z powodu, że mimo iż się napracowaliśmy dostaliśmy dobrą za to nagrodę ;) .
                                                                                                           
                                                                                                                                                                                           
                                                                   

sezar33

Tony Montana dobrze mówi wszystko zalezy od przelewów :)

Sylwester96

witam mam taki pmysl zeby powstalo g3 juz duzo osob tu gra wiec bylaby znowu zacieta rewalizacja ludzie by wydawali wiecej kasy zeby stac  sie mocnym i wgl.  jak ktos bedzie mial ochote szybko zaczac na g3 to bedzie gral a jak ktos nie bedzie chcial to zostanie na g2 proste i logiczne prosze o pozytywne komentarze

pomazgany

Moim Zdaniem to bardzo dobry pomysł. Jestem za !

kasek1000

Nie!!! ponieważ na g2 stanie się tak jak na g1 po powstaniu g2 :P i dużo już było o tym wiec temat zostanie skasowany :P

danielos112

Taki temat był już pare razy
PS: Poszukaj w koszu  :D
V.I.P


Sylwester96

co nie no ale kto bedzie chcial to zostanie na g2 a kto bedzie chcial to pojdzie na g3:s

p4tryk91

temat bez sensu i troche pomyslec tymi szarymi komorkami sylwerter jesli je wgl masz.


admini sie na to nie zgodza i niech sie zajma G2 bo tu jeszcze mozna wiele wprowadzic fajnych rzeczy


jestem na nie