• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zlikwidowac powrot do gangu po 180 dniach

Zaczęty przez matelka2105, Grudzień 29, 2012, 10:45:54 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

GrAz

180 dni dla mnie przesada! 30 to dużo 60 bardzo dużo a 180 to pomyłka gra ma być dla graczy a obecnie wyklucza się ich migracje miedzy gangami.

matek2050


binek-g2


damian13292

wtedy ktos by odchodzil do innego gangu patrzyl jakie maja slabe dzielnice a inni by podbijali glupi pomysl

balbinek

Nic nie zmieniać. Jest dobrze jak jest teraz.

kasek1000

ja jestem nawet za zwiekszeniem do 365 dni pozdro :P

binek-g2

bez przesady  miesiac lub 2dwa   by wystarczylo

GrAz

Może admin zwróci uwagę na to jak postrzegają to gracze starsi a nie jacyś gracze niedzielni grający kilka tygodni  czy nawet dni.

czacha96

Ja jestem za tym aby można było wrócić do gangu o ile w tym czasie nie było się w jakimś innym.

MaciaseK


madafaka81

180 dni to duzo czasu, wydaje mi sie ze 90 dni byloby w sam raz :)

arekch97

Moim zdaniem admin źle zrobił że dopiero do gangu można ponownie wejść po 180 dniach jak dla mnie to duża przesada i powinien zmniejszyć to do 30 albo 60 dni a nie 180. I jestem za tym żeby admin to zmienił bo po prostu bez sensu jest takie coś.

artur000000

czemu bez sensu? co demot za rzadko wpada?
juz tyle czasu z tym sobie jakos dajemy rade i to jest dobre wg mnie troszke równiejsza gra bo nie każdy był w stanie co miesiąc płacic na gang spore kwoty a takto zbiera sie raz na pół roku :P

Oczekk


artur000000

tak często zmieniacie gangi? :D ja sie trzymam juz ponad rok w jednym to nie rozumiem waszej paniki ze tyli czasu