• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rozbudowa % do przedmiotów w majątku

Zaczęty przez D3M0TYW4TOR, Styczeń 11, 2013, 17:38:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Venom [G2]

1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

Szczuply


soszka667



lukaspar

#154
Ciekawy jestem kto tak narobil tych kont zeby glosowac :)
Mysle ze w glosowaniu powinny brac udzial tylko osoby zarejestrowane minimum miesiac temu ;D

nat127


czarny1532


artur000000

no fakt troszke dziwne ze z jednym postem gracze wypowiadaja sie w takim temacie jak gówno moga wieedziec o grze, nigdy wczesniej forum sie nie interesowały

danielos112

Hehe przeciez demot wysyłał  żeby oddawali głos
Nie wiem do ilu osób ale on nawet pisał na konta po 10lvl bo sam na kukłe dostałem ;)
I jeszcze obiecał jeżeli cały gang sie wypowie to wplaci 100mld :)
Zachęta jest ? Jest , a wiadomo że sie wypowiedzą na tak  :o
V.I.P

[G2]krzysiu432

No, ja jestem weteranem to się chyba wypowiem :D
demot, może i owszem przekupił se graczy (mnie akurat nie) ale jestem na tak, przekupstwo było, jest i będzie i raczej nikt tego nie zmieni, a co do przekupstwa przyznaj się lepiej demot "kącz waść wstydu oszczędź", bo starsi gracze będą na Ciebie źle patrzyli, a tego nikt nie chce :)
Koniec mojej wypowiedzi :) i jak wcześniej pisałem jestem na tak mi się to osobiście przyda i innym sądze, że też :)

D3M0TYW4TOR

#160
Dla sprostowania.

Jeżeli ktoś traktuje słowa " proszę wypowiedzieć się ma poniższy temat '' jako formę przekupstwa to OK.
Druga sprawa, chciałem trochę ożywić grę - wyszło jak zawsze. Dla mnie te % są nie potrzebne, szkoda tylko mojego czasu jaki straciłem na spamowanie waszych pw, z prośbą o wypowiedzenie się. Nie prosiłem o poparcie tylko o wypowiedzenie się, czy ktoś jest za czy przeciw. To była moja ostatnia próba zmienienia czegoś, więcej nie będzie.

Oczekk

#161
Taa, dokładnie nie zależnie od tego czy ktoś miał być za czy przeciw to chyba wiele tłumaczy nieuki. Jeśli mowa o przekupstwie, to wyglądało by w ten sposób: Proszę o wejście na forum x i absolutnego poparcia mojego zdania i masz za to kase. Faktycznie Demot zaproponował pieniądze, ale zrobił to tylko by zainteresować tym tematem i chęć  rozwinięcia go. Niestety duża część debili czy tam dupolizów, (szefów gangów) kazało tylko napisać  jestem na tak, zamiast poinformować o danym temacie zastanowienia się nad nim choć 10minut i wyrażeniu swojej opini. Szczerze uważam, że Demotowi należą się przeprosiny, posty wyżej ukazują go jako zwykłego bogacza pragnącego zbijać większe kokosy z gry, naprawdę to nie są jaja i użytkownik Demot został skrzywdzony. Dodam coś nietypowego: pisząc troche z tym kolesiem, odczytując dokładnie i poddając pod większą analizę jego wiadomości doszłem to wniosku, że jest to osobowość dość wrażliwa., a Wy to tak śmiesznie poprzekręcaliście, że ręce i cycki opadają tu jest tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc nie przejmuj się i kontynuj swoją misję.   ;P