• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

NOWOŚCI

Zaczęty przez kaziu102, Marzec 29, 2013, 18:12:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sylwester96


Jumpers

Moim zdaniem biznesu nie powinno się ruszać kiedyś juz był ten temat aby dodac nowe. Majątku wystarczy  osoby które nie wydaja gotówki na gre będą miały trochę zajęcia aby to zakupić co do broni popieram przydała by się 1 nowa broń i 1 nowa kamizelka  np o 100%  droższe od obecnych

ser22

jestem za


a co do tej czołówki zarobili to mają a nie myślenie ja będę miał łatwiej ale oni jeszcze bardziej tak więc nie... Jak władujecie kase to też będziecie mieli tyle ile oni.

Don Tusk

Nie rewelacja to, a tylko ciekawostka, ale warta wprowadzenia

SpameE

trochę dużo to jest 300 mld jak ktoś nie ma dobrego gangu rozbudowanych dziwek i biznesu ale pomysł extra jestem za

gucio033

a byłaby możliwości rozwinięcia biznesu i dziwek tym samym sposobem o kilka innych pozycji, tzn. wyższych, co myślicie o tym??

Budrysov

wszystko ladnie pieknie, ale mogliby dac kazdemy z graczy jako bonus np. po 100 bilo, zeby poprawic zarobki lub cos w tym stylu bo za te nowe majatki bronie itd trzeba troche przeciez zaplacic :D

Jumpers

Cytat: Budrysov w Kwiecień 26, 2013, 11:04:04 AM
wszystko ladnie pieknie, ale mogliby dac kazdemy z graczy jako bonus np. po 100 bilo, zeby poprawic zarobki lub cos w tym stylu bo za te nowe majatki bronie itd trzeba troche przeciez zaplacic :D

I co jeszcze może dodać własnie te 3-5 nowych biznesów żeby każdemu zarobki wzrosły minimum o 50%. Zmiana w zarobkach ani jakieś specjalne bonusy nie maja sensu  szczególnie teraz. Admin pewnie specjalnie dał tak drogie bronie żeby każdy miał zajęcie i zbierał na to kase. A w innym wypadku kazdy kupi uzbrojenie w 2-3 tygodnie i znowu zacznie się narzekanie że nie ma nowości ze  dodać nowe bronie dodać majątek wprowadzić jakieś inne dodatki. Teraz właśnie przeciętny gracz  co ma zarobki max w top 50 ma co robić na kilka  albo kilkanaście ładnych tygodni.

Manchuckster

Cytat: Jumpers w Kwiecień 26, 2013, 11:46:13 AM
Cytat: Budrysov w Kwiecień 26, 2013, 11:04:04 AM
wszystko ladnie pieknie, ale mogliby dac kazdemy z graczy jako bonus np. po 100 bilo, zeby poprawic zarobki lub cos w tym stylu bo za te nowe majatki bronie itd trzeba troche przeciez zaplacic :D

I co jeszcze może dodać własnie te 3-5 nowych biznesów żeby każdemu zarobki wzrosły minimum o 50%. Zmiana w zarobkach ani jakieś specjalne bonusy nie maja sensu  szczególnie teraz. Admin pewnie specjalnie dał tak drogie bronie żeby każdy miał zajęcie i zbierał na to kase. A w innym wypadku kazdy kupi uzbrojenie w 2-3 tygodnie i znowu zacznie się narzekanie że nie ma nowości ze  dodać nowe bronie dodać majątek wprowadzić jakieś inne dodatki. Teraz właśnie przeciętny gracz  co ma zarobki max w top 50 ma co robić na kilka  albo kilkanaście ładnych tygodni.

Świetnie powiedziane

Michal PLAT

Cytat: kaziu102 w Kwiecień 19, 2013, 12:43:57 PM
1 bilion w ciagu 10 dni ??? Pomysl co mówisz myslisz ze w Top 15 maja zarobki po 20 mld/h ???

Kiedyś gdzieś widziałem zarobki Demota ale niestety nie pamiętam było to ponad pół roku temu... a zresztą możesz to potraktować jako hiperbole i nie ma problemu :p

wiesiekOO7

Ja uważam że trzeba coś zrobić z dziwkami i biznesem. Według mnie to jest nieopłacalne albo trzeba czekać bardzo długo żeby się zwróciły albo trzeba ich mieć dużo. Jak ktoś się w tym orientuje to proszę o PW.

broliqe

taaa najlepiej żeby koszty dziwek i biznesu w ogole nie rosły ;]

weźcie sie ludzie ogarnijcie :D

Erak312


Sylwester96

pewnie ze jestem na nie

genasx

jak  dla  mnie   to  niczego  nowego  nie wprowadza  ,  raczej  kontynuuje  to  co  jest,  tyle  ze  np  .zamiast  10  najwyzszych  biznesow  moze  bylby  jeden  nowy, Mysle  ze  powinien  byc  3  biznes, moze  bardziej loteryjny. losowy  w którym słabsi (i nietylko nawet  Ci  mocni) gracze  mieliby  szanse wybicia.