• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament dla aktywnych

Zaczęty przez siwix, Lipiec 19, 2013, 12:05:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

siwix

Żeby zachęcić graczy do aktywności w grze proponuję wprowadzić comiesięczne Spec Tournamenty dla graczy z top 50 lub top100 w pojedynkach.
Lub jak sugerują niektórzy gracze do istniejących Spec Turów kwalifikować się będą tylko gracze z rankingu pojedynków 3M
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

danielos112

Super pomysł ! A nagrody by mogły być np za pierwsze kubek i za 2 i 3 podkladka a dla reszty nic :P
V.I.P

Sylwester96


DonKosa

bardzo dobry pomysl... graczy jest coraz mniej

dawid12


kasek1000


serpek


Quintus Dias

Jest to dobry pomysł. Ale i tak mysle, że nie wypali :(

kaziu102

super pomysł. I zeby był na zasadach jak spec. Tournament. Pierwsza faza i później finał. i np tak:
1 msc - koszulka
2 msc - kubek
3 msc - podkładka
4 msc - podkładka
od 5 do 10 długopis :)

ixat32

Wystarczy moim zdaniem specjal raz na 3 miesiące tylko kawalifikacja powinna być tylko z rankingu 3-y miesięcznego,taką wersję popieram.

NikaXX

jestem tego zdania co ixat :) zostawić spectur ale dostaje się tylko 100 graczy rankingu 3M, a nie jak teraz biznes poziom itd.. bo top biznesów (i tych innych) prawie wogóle nie walczy i bez problemu wchodzi do speca, a gracz spoza topki musi siedzieć praktycznie po kilka godzin dziennie żeby być w specu
1* 2* 7* 12* 14* 15* 29* 37* 39* 69

zulus

popieram zawsze coś nowego i zachęcającego do aktywności jestem za

xtc7

Popieram ale koszulka dopiero w finale tego speca ;)

freitod

Jak najbardziej za :) nie każdy ma czas walczyć 3 miesiące, a tak w jednym można powalczyć o nagrody = bilo :)

madafaka81

Zajebisty pomysl, ale wydaje mi sie ze lepszy efekt dalaby zmiana sposoby kwalifikacji do spec tura. Zamiast top 25 biznesow i top25 poziomow brac pod uwage tylko ranking 3 miesieczny.