• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

10 pucharów za 1 bilet

Zaczęty przez kaziu102, Luty 19, 2014, 14:12:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaziu102

Może admin wprowadziłby coś takiego jak wymiana 10 pucharów zdobytych w turnieju na 1 bilet. Zachęciłoby to graczy to brania udziału w turkach bo w sumie nawet w 2-3 dni zdobyc 10 pucharów to lepsza zamiana na 1 bilet niz miec w statystykach wiecej o 1 żelastwo ;) w sumie Ci co graliby duzo mogliby zdobyc nawet ok 5 biletów na miesac lub wiecej zawsze to na konto pro np lub poprostu na poprawe statystyk swojego konta.

Słoń72

witam, popieram,dobry pomysł
ale znając życie przyjdzie odpowiedz że Wezmą go pod uwagę,a w ostatecznym rozrachunku wyląduje w koszu;D

broliqe

troszke ulepszony pomysł:
zaczynając od tego że pierwsze 3 miejsca pucharowe wprowadzić, złoto, srebro i brąz ;)
10 złotych = 1 bilo
20 srebrnych = 1 bilo
30 brązowych = 1bilo

myśle że to rozrusza troche gre ;)

kaziu102

broliqe moze byc i tak jak napisałes :) wiecej osob moze wkoncu zacznie grac turnieje i nie trzeba bedzie czekac czasem po 20 minut aby zagrac.

Aggg

Popierammmmm ! W koncu te puchary zaczęłyby cokolwiek znaczyć ;p

Don Tusk

Cytat: broliqe w Luty 19, 2014, 14:22:09 PM
troszke ulepszony pomysł:
zaczynając od tego że pierwsze 3 miejsca pucharowe wprowadzić, złoto, srebro i brąz ;)
10 złotych = 1 bilo
20 srebrnych = 1 bilo
30 brązowych = 1bilo

myśle że to rozrusza troche gre ;)


Jestem za, i to właśnie w tej wersji.
Ale skoro swego czasu Administracji nie chciało się zrobić, żeby pucharki srebro i brąz były widoczne w statach, to i tego nie zrobi. Bo i kodowania więcej, a i jakieś bilo bez kaski na konto pojawiałyby się w grze.......

Manchuckster

Ile to trzeba czasami się naczekać na dobry pomysł. Dobry pomysł właśnie taki jak ten :-) Jestem jak najbardziej ZA !!!

dawid12


seboltsn

Bardzo dobry pomysl. Na pewno gra by się trochę rozruszala:D

MAXXXER96

Zróbcie  ankietę , z wynikami do admina i po problemie . Jestem za

limak

#10
да :D очень хорошая идея  8)  ;D

MAXXXER96

tak limak , wiemy ze to bardzo dobry pomysł.

Dk-133


MaciaseK

ixat i premier zbili by na tym majątek ;p

limak

Maciasek...zawsze mozna wyzerowac statystyki pucharów i z dniem wprowadzenia tego pomysłu dopiero by się wliczały do zdobycia biletów :)