• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

10 pucharów za 1 bilet

Zaczęty przez kaziu102, Luty 19, 2014, 14:12:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szul

#15
Jestem na NIE
( a tak na serio to oczywiscie jestem ZA ale admin i tak i tak nie wprowadzi )

PS. 블리자드엔터테인먼트는 '디아블로3: 영혼을 거두는 자'와

Absolut


b00ster

Wielkie za !!!! Trzeba ożywić trochę tą gierkę :P

Manchuckster

Cytat: limak w Luty 20, 2014, 10:13:46 AM
Maciasek...zawsze mozna wyzerowac statystyki pucharów i z dniem wprowadzenia tego pomysłu dopiero by się wliczały do zdobycia biletów :)

Nawet Ukraina by się nie powstydziła takiej rewolucji jaką by zrobił ixat32 po czymś takim  :P

norweg

a Premier, on jest bogiem pojedynkow, jemu tez bys chcial wyzerowac puchary? hehe masakra

limak

mozna zrobic w zakladce łapówki miejsce na puchary (liczone od dnia wprowadzenia pomysłu) i tam wymieniać, a w turniejach dalej by liczyło tak samo i ogólna liczba nadal by się naliczała....

Hazelek


broliqe

wykazałem się inicjatywą i pomysł wysłałem adminowi na PW.. czekamy na jego odzew


ps. opcja z resetem pucharów jest najrozsądniejsza.. ixat i premier tak czy siak będą dalej bić turki ^^

davemirra14

12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

b00ster


Sylwester96


.:SmoK:.

Jestem na NIE. Skorzystają tylko gracze z wysokim SV a pamiętajcie że gracze z małym SV też grają.Dla was to było by tylko zbijanie majątku.Za 1 miejsce są pkt do rankingu profki.Można by zmienić ilości rozegranych turków np 100 rozegranych turków 3bilo. Wtedy każdy by na tym skorzystał...

broliqe

Cytat: broliqe w Luty 19, 2014, 14:22:09 PM
troszke ulepszony pomysł:
zaczynając od tego że pierwsze 3 miejsca pucharowe wprowadzić, złoto, srebro i brąz ;)
10 złotych = 1 bilo
20 srebrnych = 1 bilo
30 brązowych = 1bilo

myśle że to rozrusza troche gre ;)
Cytat: .:SmoK:. w Marzec 11, 2014, 18:58:13 PM
Jestem na NIE. Skorzystają tylko gracze z wysokim SV a pamiętajcie że gracze z małym SV też grają.Dla was to było by tylko zbijanie majątku.Za 1 miejsce są pkt do rankingu profki.Można by zmienić ilości rozegranych turków np 100 rozegranych turków 3bilo. Wtedy każdy by na tym skorzystał...

przeczytaj sobie moją propozycje ;)
w tournamencie SV sie nie liczy a technika+szczęścię... bo nawet mając 5bln SV dając non stop walke wręcz turka nie wygrasz, prawda ?? ;]

[g2]zipadasko[g2]

a ja rowniez jestem na nie :) zwiekszyloby to tylko przepasc miedzy tymi lepszymi i gorszymi graczami. Fakt liczy sie szczescie w turach jak mowisz. Tylko majac 1bld sv czy tam iles i tak masz prawie kazdego tura wygranego i masz tylko 1 mozliwosc z 5 ze przegrasz z kims, a ktos kto ma 1mln sv ma 1 mozliwosc na 5 ze z toba wygra. Czyli kolejna zmiana faworyzujaca lepszych ze skala 5 do 1 :)

Ritam [G2]

hmmmmm
a co powwiecie na:

1bilo=3zlote
1bilo=7srebrnych
1bilo=10brazowych
1bilo=21 rozegranych turków

moze troche za duzo ale nigdy nie za duzo kasy :)