• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Apartamentowiec gangu w zakładce Vip

Zaczęty przez MaciaseK, Kwiecień 17, 2015, 19:04:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosti1986


kropa2011


pacjencik20

ja jestem jak najbardziej za tym pomyslem

pacjencik20

wtedy bedzie mozna z wlasnych zasobów ludzkich podniesc troche zarobki

bugi316



adrian123451251

Jestem za, nie wiem czy ktoś to już pisał ale napiszę. Taki budynek się przyda gdy są "Martwe gangi" Fajny zarobek z gangu ale co z tego jak nikt go nie ulepsza i nikt się nie loguje? To przy tym budynku warto zostać w tym gangu i lecieć sobie z %.

siwix

Pomysł ciekawy, byłoby to w końcu coś nowego.
Popieram w całości. Mam nadzieję, że admin nie oleje i uda się wprowadzić pomysł do gry.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

Ndmaz

W zasadzie wszystko już zostało powiedziane, póki co same plusy, oczywiście jeśli pomysł przejdzie...
Jestem za każdą formą rozwijającą możliwości ;)
5, 15, 23, 34, 45, 56, 66, 69, 71, 79



danielos112

V.I.P

genasx

dobry  pomysł , gracz  bedzie mógl indywidualnie decydowac  o  wpływach  z  gangu poprzez  procenciki , jak  najbardziej  popieram.


turoseq

Cytat: Jumpers w Kwiecień 18, 2015, 07:13:59 AM
Apartamentowiec gangu w Budynkach gangu i budowany z kasy gangowej bo jednak gang jest wspólny a nie indywidualny
(...)

No właśnie nie, niech będzie indywidualny i w Budynkach VIP, bo w gangu to trochę bezsens - od tego jest Centrum Księgowości i Fabryka Dragów, żeby ulepszać składowe zarobków gangowych, odpowiednio dzielnice i dragi. W samym gangu nie ma czegoś takiego jak łączne zarobki z gangu, takie coś jest dopiero w Zarobkach.
W Zarobkach składowymi są między innymi biznes, dziwki i gang właśnie. % do biznesu jest w VIP (nie w 'biznesach'), % do dziwek jest w VIP (nie w 'dziwkach'), to niech % do gangu też będzie w VIP, a nie w gangu ;)

Co do pierwotnego pomysłu - jak najbardziej za ;)