• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Apartamentowiec gangu w zakładce Vip

Zaczęty przez MaciaseK, Kwiecień 17, 2015, 19:04:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

[g2] xtra [g2]

No Macias szacun :) Popieram Cię w 100 %  jestem ZA

grant

Kiedy zostanie wprowadzony ten pomysł ??

Jumpers

mam nadzieje ze nie bedzie a przynajmniej w takiej formie jak chce macias :P

grant


virus

popieram, nazwa trafiona w 10 no i tylko jedno pytanie ten % to na łączne zarobki gangu tak?
8. 13. 21. 25. 36. 42. 49. 51. 64. 76

virus

Ja drugi raz odpowiadam za pierwszym razem popierałem ale teraz man pewną kwestię do omówienia właśnie wtedy może być więcej kukieł bo ludzie będą je tworzyć żeby szybko zarabiały w gangu a potem dokupywaly % więc gang nie będzie przyjmować normalnych graczy którym zależy na rozwoju swojego konta. Pozdro...
8. 13. 21. 25. 36. 42. 49. 51. 64. 76

Majin Vegeta

Cytat: virus w Czerwiec 10, 2015, 11:47:31 AM
Ja drugi raz odpowiadam za pierwszym razem popierałem ale teraz man pewną kwestię do omówienia właśnie wtedy może być więcej kukieł bo ludzie będą je tworzyć żeby szybko zarabiały w gangu a potem dokupywaly % więc gang nie będzie przyjmować normalnych graczy którym zależy na rozwoju swojego konta. Pozdro...
czyli bez zmian :P

kosiarz2705

To już napady są bardziej opłacalne niż zbieranie kasy nawet na 12 kontach...


Więc tutaj kukły nie poszaleją :)


RAFAELLOS


kosiarz2705

Halo! Administratorzy, gracze czekają...


wsgame

#57
Genialna myśl, bardzo  pomocny ten % . Nie będą tak doskwierać niskie zarobki z gangu w porównaniu do biznesu. Tyle,że ja bym dał pewne ograniczenie np. od 3-4 lvl vip'a. Ponieważ przy niskim lvl gracza, 1% do gangu będzie dawał po parę milionów gdzie z biznesu % daje w tysiącach zysk.
No i jak wspominają gracze, by  cena skalowała się jak w Rezydencji Alfonsów . :D


danielos112

V.I.P