• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Husaria poszukuje +1200lv/ płace biletami.

Zaczęty przez Zoomikowo, Grudzień 16, 2020, 00:39:29 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zoomikowo

Poszukujemy gracza który gra aktywnie i posiada +1200lv. Opłacam pobyt biletami w wysokości 45 za miesiąc.
Zadaniem gracza jest:
- Częste klikanie walk gangu,
- Pomaganie w przejmowaniu dzielnic,
- Profesja: mafiozo


Podania będę  rozpatrywał osobiście, a w razie dużego zaangażowania gracza jest opcja podniesienia ilości biletów na większą.

Pisać w grze do ToSo

W-11

A to Ciekawe... Że ktoś mnie naśladuje ;) Pozdrawiam.
To niezły musisz mieć Portfel płacąc każdemu aktywnego.

Arturek509

Nie pamiętam żebyś płacił komus w w11 xd Na pewno jak ja tam byłem i robiłem dużo walk to nigdy nic nie dostałem :D

Zoomikowo

Cytat: W-11 w Grudzień 16, 2020, 19:53:39 PM
A to Ciekawe... Że ktoś mnie naśladuje ;) Pozdrawiam.
To niezły musisz mieć Portfel płacąc każdemu aktywnego.


Od mojego portfela to Ty się odwal. Co do płacenia to chyba jesteś ostatnią osobą która powinna się wypowiadać na ten temat.

Zoomikowo

Cytat: Arturek509 w Grudzień 18, 2020, 11:49:06 AM
Nie pamiętam żebyś płacił komus w w11 xd Na pewno jak ja tam byłem i robiłem dużo walk to nigdy nic nie dostałem :D

To jemu płacą, a nie on im. Facet ma problem z baniakiem od zawsze.

W-11

#5
Cytat: Zoomikowo w Grudzień 19, 2020, 12:56:40 PM
Cytat: Arturek509 w Grudzień 18, 2020, 11:49:06 AM
Nie pamiętam żebyś płacił komus w w11 xd Na pewno jak ja tam byłem i robiłem dużo walk to nigdy nic nie dostałem :D

To jemu płacą, a nie on im. Facet ma problem z baniakiem od zawsze.

Rzeczywiście masz problem ze sobą i z własną osobowością, bo żyjesz z problemami, a nawet nie zrozumiałeś, więc twój problem, bo tłumaczył tobie nie będę jak nie potrafisz ogarnąć, o zaroobkach nic nie pisałem, bo mnie to nie interesuje, liczyłem bardziej że kulturą napiszesz, a nie Agresją.

W-11

Cytat: Arturek509 w Grudzień 18, 2020, 11:49:06 AM
Nie pamiętam żebyś płacił komus w w11 xd Na pewno jak ja tam byłem i robiłem dużo walk to nigdy nic nie dostałem :D

Widocznie nie zasługiwałeś, a i też nie był na to czas, tak więc najwidoczniej nie wykazywałeś znaczącej aktywności.

Nagrodziłem 20 graczy.