• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Walk goryli

Zaczęty przez Kucka, Grudzień 20, 2020, 20:46:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kucka

Może warto ulepszyć goryle do takiego stopnia by gracz wygrywający kończący już z przeciwnikiem, blokuje mu ruch  po to aby był walkower a przeciwnik nic nie jest w stanie dostać za udział w walce ligowej l, czy nie uważacie ze takie zachowanie nie powinno być tolerowane to się wyklucza z grą fair play. Uważam że takie zachowanie powinno być karane - 1 punktem w rankingu za dany mecz oraz weryfikowane przez administrację w sposób szybki

Arturek509

Pisałem do admina w tej sprawie że walkower nie jest równoznaczny z brakiem możliwosci ruchu i mozna by było dodac opcje zakończ ture nie używajac ruchu ale Admin dał mi do zrozumienia ze nie bedzie żadnych zmian w tej kwestii

Kucka

Szkoda bo psuje to zdrową rywalizację

W-11

#3
Większość osób Adminowi pisała, nawet wtedy kiedy masz 6 ruchów, a nie możesz zrobić żadnego.
To odpisywał że nie widzi żadnych problemów, tylko wysłać filmik, lub screen z wytłumaczeniem na czym polega problem Usterka.

Meadeol

Cześć wszystkim, dzięki za informacje.

Adi Wielki

Elo, chcialbym poruszyc temat terminarzu Ligi Goryli.. Zauwazyłem ze w ostatniej kolejce walcza gracze którzy spadli z wyzszej ligi co sprzyja w ustawianiu miedzy nimi pojedynku.. najczesciej konczy sie tym , że gracz z 2-go miejsca ktory nie ma pewnego awansu steryduje sie i wygrywa z graczem ktory pomimo ze ma lepszych goryli - przegrywa. Zdarza sie ze równiez ze gracze sa z jednego gangu co oczywiscie wykorzystuja trn fakt...
jestem juz bodajze 4 raz w 3 lidze i jak do tej pory taka sytuacja ciagle ma miejsce..jestem za tym aby spadkowicze z wyzszej ligi juz w 1 koljece stoczyli miedzy soba pojedynek

CharlesMeekins97

Po takim czasie to mam pytanie - czy już zajęto się tym problemem? Widzę brak odpowiedzi i nie wiem co o tym myśleć. Byłbym wdzięczny za info.

Alkapone

Wygląda na to, że nadal zastój, prawda? Czy zatem można jakoś pomóc? Gdybym chciał włączyć się w organizację, czy polerowanie Walk Goryli to jak mogę to zrobić?