• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dodatkowe miejsca w gangu

Zaczęty przez Blan, Sierpień 03, 2020, 19:18:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Co myślicie?

Jestem za
Jestem na nie

Blan

Dodatkowe trzy miejsca w gangu w postaci rozbudowywanego nowego budynku, który można ulepszać tylko za bilety. Przykładowo 90bilo - 1 miejsce, 180 - 2 miejsca, 270 - 3 miejsca. Lub nawet wyższe kwoty by była to tylko taka opcja lux dla ,,najlepszych" Przydałoby się bo mimo ze gangów jest sporo aktywni jednak chcieliby się znaleźć w tych Top, przy zgranych ekipach ciężko o wymiany. Ktoś za? 😁

Jumpers

#1
myślę że pomysł do rozważenia obecnie siedzibę gangu buduje się do 3 poziomu 3 kliknięcia   i dalej nic sie z nią nie dzieje budynek kompletnie bezużyteczny a tak  specjalna usługa premium i mozna się coś jeszcze pobawić np 2 dodatkowe miejsca w gangu po rozbudowie Siedziby   i do tego jeszcze jakies bonusy np 2bln wieksze zarobki za bilet grupowy  + 5% do konta PRO gangu pomysłów jest pełno myślę że warto się nad tym pochylić taka usługa   kosztowała by  kilka biletów grupowych podobnie jak samo konto Pro obecnie  po upływie terminu  miejsca by przepadały jeśliby nie były zajęte podobnie jak bonusy a po wpłaceniu biletów ponownie można by z tego korzystać .To wszystko to tylko luźny pomysł wszystko jest do dopracowania przez admina

Kucka


eli54321

2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

seba069

Za. Generalnie najlepiej gangi z ewolucja do 15 osób byłby spoko

Abathon




damiank803


Słoń72


W-11

Będzie jeszcze większy spadek, zauważcie że im więcej osób się wyrzuci to zarobek gangu spada, tutaj spadało by o kolejne 10%, byłby sens, gdyby zarobek gangu nie był zależny od ilości osób w gangu