• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dzielnice [G1]G1

Zaczęty przez Nert, Kwiecień 09, 2012, 14:35:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Nert

Otoż G1 podupda i zaczyna na nim grac coraz mniej ludzi ale nie o to mi chodzi. Chodzi o to ze czlonkowie niektorych gangow nie logowali sie nie wiadomo ile dni a dzielnice i tak maja. Dla nowych gangow jest to ogromny problem gdyz aby przejac dzielnice trzeba osiagnac wiecej punktow niz gang ktory jej broni. Punkty ataku pobierane sa tylko od gangsterow ktorzy wzieli udzial w napadzie natomiast punkty obrony od kazdego gangstera (nie wazne czy jest on-line czy nie). Nowe gangi ktore maja malo SV nie maja szansy przejac takiej dzielnicy gdyz nie sa wstanie pokonac gangu ktory nawet nie musi byc on-line. Proponowalbym zrobic jakis reset dzielnic albo cos w tym stylu bo to ze ktos ma dzielnice a wogole nie loguje sie do gry to sie mija z celem.
Pozdrawiam
Nert

El Maestro

g1 jest przegrane, tak kazdy ma miliard lewych gangow z ktorych przejmuje dzielnice.... wiec czy chcesz czy neichcesz uczciwie tam juz do niczego niedojdziesz.

GrAz

Widziałem że G1 na allegro sie ostatnio często pojawia więc jeszcze gra trwa.

Nert

Moze i tak ale jak pomysle ze musze na g2 od nowa wbijac swoje staty to mi sie odechciewa a tka to zawsze bedzie lepiej