• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI GANGÓW i NAPADY - Dodatek Aktywności

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia do gry pomiaru aktywności członków gangu?

Zdecydowanie Tak
68 (81%)
Zdecydowanie Nie
6 (7.1%)
Może być
10 (11.9%)

Głosów w sumie: 84

Wyplacalni.p

Cytat: Jumpers w Grudzień 09, 2015, 22:24:12 PM
zmiana dobra ale do tego dodatku  powinien admin dodać jeszcze kto wyszukuje gangu do walki bo większość czeka tylko na gotowe jak usłyszy sygnał to klika

Zgadzam się z Tobą, bo sam to zauważyłem w ciągu jednego dnia jak napadałem, to wszyscy byli w Walce, ale jak nie napadałem to nikt nie ruszał.

Do Odważnych Świat Gangsterki Należy

GKH

Czyli zlicza aktywność kliknięcia w pasek ;-)
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

Wyplacalni.p

#77
Dzięki tym statystykom Szefowie gangów mogą zrobić Konkurs na Darmowy Gang: "Kto najwięcej Zrobi walk i Napadów"
Albo w Sumie Nagrody za Najlepszą Aktywność w Walkach Gangów

Pt4szek

W całej swej boskości i inteligencji powiem wam, że dobrze, że zalicza nieudane czy "zepsute" kliknięcie w napadzie. To ma pokazywać aktywność, a nie poziom alzheimera. Jeżeli koleś zepsuł, to znaczy że był i próbował, czyli aktywny. Cały ten dodatek pokazuje tylko i wyłącznie aktywność gracza.
I Tak ma być!

silo1992

tak jak Jumpers napisał, brakuje jeszcze statystyk kto ile razy klika szukaj, bo od tego tutaj najwięcej zależy i w sumie baaardzo by się to jeszcze przydało bo dołączyć każdy umie ale kliknąć szukaj to już nie koniecznie, ale to co już wprowadzili działa fajnie i będzie to przydatne :)

Wyplacalni.p

#80
Panie Adminie, czy te statystyki nie można zmieniać bez przeładowania strony ?
Proszę o zmiany.

Pt4szek

Jeżeli chcecie jeszcze zmian to.naprawde załóżcie nowy wątek, bo ten pomysł został wprowadzony, a jak pisze w regulaminie w jednym wątku jeden pomysł, czego admin trzyma się solidnie.

Wyplacalni.p

Ale po  co kolejny wątek, skoro tyczy się to tego pomysłu ?
Przecież dodają tu co jeszcze zmienić lub dodać w pomyśle ;)

Jumpers

wlasciwie pomysł został wprowadzony w połowie bo brakuje informacji o tym ile razy kto szukał gangu na WG wiec piszemy dalej :)

Wyplacalni.p

#84
Cytat: Jumpers w Grudzień 10, 2015, 12:01:43 PM
wlasciwie pomysł został wprowadzony w połowie bo brakuje informacji o tym ile razy kto szukał gangu na WG wiec piszemy dalej :)

Pomiędzy Walkami, a Napadami - pod nazwą "WGK"

Wyplacalni.p

Pytanie: Czy Tygodniowy w Gangu liczony jest z Rankingowym Tygodniowym ? od Niedzieli do Soboty ?

Jumpers

jest tak liczony a własciwie to od niedzieli do niedzieli można powiedzieć :P ale możesz sobie też wpisac okres jaki tylko chcesz

Wyplacalni.p

#87
Cytat: Jumpers w Grudzień 09, 2015, 22:24:12 PM
zmiana dobra ale do tego dodatku  powinien admin dodać jeszcze kto wyszukuje gangu do walki bo większość czeka tylko na gotowe jak usłyszy sygnał to klika
Cytat: Jumpers w Grudzień 10, 2015, 12:01:43 PM
wlasciwie pomysł został wprowadzony w połowie bo brakuje informacji o tym ile razy kto szukał gangu na WG wiec piszemy dalej :)

Cytat: silo1992 w Grudzień 09, 2015, 23:31:29 PM
tak jak Jumpers napisał, brakuje jeszcze statystyk kto ile razy klika szukaj, bo od tego tutaj najwięcej zależy i w sumie baaardzo by się to jeszcze przydało bo dołączyć każdy umie ale kliknąć szukaj to już nie koniecznie, ale to co już wprowadzili działa fajnie i będzie to przydatne :)

Zrobiłem coś, co wam się spodoba, a co poniektórzy nawet prosili, więc oto Propozycja, którą przygotowałem:



Proponuję, aby zostało wprowadzone tak jak na obrazku wyżej, dzięki temu nikomu nie pomyli się kliknięcie z Walką, czy Napadem.

kosiarz2705


Wyplacalni.p

Troszeczkę zmodyfikowałem i mam nadzieję że 3-cia poprawka jest Finalna ;)