• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

BONUS DO RINGU

Zaczęty przez grant, Sierpień 21, 2016, 09:49:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy jesteś za zwiększeniem pkt Bonusu do Ringu ?

ZDECYDOWANIE TAK
10 (71.4%)
TAK
2 (14.3%)
RACZEJ NIE
0 (0%)
NIE
2 (14.3%)
NIE MAM ZDANIA
0 (0%)

Głosów w sumie: 14

grant

Ilość biletów: 1  =  500 pkt Bonusu do Ringu - nie zmieniona opcja od początku g2 ! Przecież to powinno być już dawno zmienione..
Proponuję 3500pkt do Ringu za 1 bilet.
Nie będę się już rozpisywał że administracja praktycznie nie interesuje się dalszym rozwojem tej gry :/ tyle ile gracze wywalczą tyle mają ..

Gural.

Zgadzam sie w 100%, ta opcja jest nie zmieniona od poczatku wiec trzeba cos z tym zrobic admin intensywnie ulepsza gangi wiec rownie intensywnie niech wprowadzi zmiany do ringu

boabalboa

Dobre :)
Wszystkie zmiany póki co zmieniają tylko liczby a ten pomysł ożywiłby na pewno ring na który osobiście nie wszedłem grać z 2 lata :))

boabalboa

Zmiana bonusów w ringu byłaby ok ale to za mało, trzeba zmienić czas oczekiwania albo żeby go w ogóle nie było, dodać nagrody jakieś ciekawsze typu wielki skok itd

Jumpers

jestem na nie po co zmieniac ta opcje jak juz wiekszosc wydala setki biletów na te pkt chyba ze z ta zmiana miały by dojsc jakies nowe opcje związane z tymi pkt

grant

#5
Jumpers nowe opcje też by się przydały, ale jest wiele opcji ulepszania w ringu.. nawet jeśli większość wydała setki biletów nie oznacza to że nie trzeba ulepszyć tej opcji.. wiele graczy nie kupuje masy biletów i nie ładuje real kasy w konto

W-11

Cytat: Jumpers w Sierpień 21, 2016, 14:26:38 PM
jestem na nie po co zmieniac ta opcje jak juz wiekszosc wydala setki biletów na te pkt chyba ze z ta zmiana miały by dojsc jakies nowe opcje związane z tymi pkt
Przecież rzadko kto to kupuje, bo jakby nie patrząc, to bardziej opłaca sie dać na gang niż na ring za marne pare pkt - Logiki troche proszę, bo ja np. nie inwestuje nic w ringu, bo sie nie opłaca, szkoda straconych biletów, albo chociaż niech ceny sie zmienią.

Jumpers

W-11 nie znasz sie  wszyscy z topki lub osoby które idą w tym kierunku  kupują te pkt bonusu bo to jest podstawa aby poulepszac majątki oraz biznesy na wiekszym lvl

W-11

Jumpers to jest Gra, a nie Warsztat ;)