• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rankink

Zaczęty przez sylwek15, Grudzień 23, 2010, 14:06:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sylwek15

Pomysl opiera sie na nowym rankingu . Chodzi mi o to zeby dodac ranking pojedynkow gangow ktory by przyspieszyl wojny gangow . Gangi ktore by byly najlepsze dajmy na to w top5 by dostawaly na 1 miesiac budynek np. magazyn ,zalezy od miejsca w rankingu.

Prosze mnie nie lapac za slowka i za ortografie.

Popielus

Cytat: sylwek15 w Grudzień 23, 2010, 14:06:11 PM
Prosze mnie nie lapac za slowka i za ortografie.

A czemu by nie? Jak masz problem z pisownią to nie pisz, albo poproś kogoś o sprawdzenie. Nie kompromituj się tu więcej dzieciaku.

Ripper

Wez sie popielus z tymi poprawkami odpie**** ... Sam kiedys pewnie nie wiedziales jak pisze sie ę,ą,ż itd.... Poza tym temat dotyczy pomyslu a nie "ortografii"..

sylwek15

Pisz na temat tego pomyslu.
Ps: nie pisz do mnie dzieciaku , kazdy frajer pisze przez internet bo nic na ulicy nie umnie pokazac , ja juz pokazalem i wszyscy co mnie znaja maja do mnie szacunek i chociasz mam 15 lat i mozna mnie nazwac dzieciakiem to kur\wa sie nie wywyzszaj i nie pokazuj jaki ty fajny jestes przez ten net . Koniec jak cos masz pisz priv sylwek15 nick w grze.

sylwek15

Nie wiem czy taki temat byl ale budynki za bycie w top powiekszy rywalizacje pomiedzy gangami . Zaloze sie ze jak by to bylo wprowadzone to by bylo tylko lepiej , a i jeszcze np. gang ktory ma 1 -2 dzielnice musi wbijac atak a to nie tak latwo bo nie kazdy gang przyjmoje zaproszenie . Prosze zkometowac pomysl.

mycha3

Tak,ale wtedy byłoby jeszcze więcej lewych walk w WG.
Ja myśle,że pomysł zbędny.

p4tryk91

dokladnie pomysl zbedny, zgadam sie z przedmowca;]

krzys077

Cytat
7. Posty pisane wielkimi literami, niegramatycznie, PoKeMoNoWyM pismem będą usuwane.

Zamykam i zapraszam do słownika ortograficznego jak i do zasad obowiązujących na forum.