• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

nowe gry flash

Zaczęty przez Amber Gold, Lipiec 19, 2013, 15:36:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Amber Gold

  TEMAT ZACZĘTY 4 LATA TEMU, A JAK NA RAZIE ŻADNA GRA FLASH W KASYNIE NIE POWSTAŁA... WIDAĆ GANGSTERS.PL JAK INNE GRY CHCE TYLKO ZAROBIĆ ZAMIAST UMILIĆ CZAS GRY INNYM. PROSZĘ O ZMIENIENIE TEGO I DODANIE JAKIEJŚ SENSOWNEJ NOWOŚCI W GRZE...

dyndekk


Manchuckster

Amber Gold - źle mi się to kojarzy, mam nadzieję, że twój login nie odzwierciedla realiów polskiego biznesu.
W kasynie fajnie jakby jakieś gry powstały. Na sam początek byłbym za Texas Holden (Odmiana pokera) - gdzie do stołu zasiadało by 6 graczy (realnych graczy). A najlepsi mogli by brać udział raz w miesiącu w specjalnym turnieju Holdena.

Wyplacalni.p

Amber gold to najgorszy złodziejski bank, który już dawno upadł.

Manchuckster

Cytat: Wyplacalni.p w Lipiec 23, 2013, 18:57:27 PM
Amber gold to najgorszy złodziejski bank, który już dawno upadł.

Bank? Wg mnie to było przedsiębiorstwo finansowe a nie bank. Nie mieli przecież pozwolenia KNF.

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Lipiec 23, 2013, 19:46:41 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Lipiec 23, 2013, 18:57:27 PM
Amber gold to najgorszy złodziejski bank, który już dawno upadł.

Bank? Wg mnie to było przedsiębiorstwo finansowe a nie bank. Nie mieli przecież pozwolenia KNF.
ludzie i tak traktowali go jak bank, a dzięki niemu oszczędzali na lokatach i innych funduszowskich papierach, ale nic nie dostali, ponieważ właściciel placówki przywłaszczył sobie wszystko to co nie było jego, a ludzie zostali bez pieniędzy.

Manchuckster

Bo uwierzyli w 20% oprocentowanie gdzie w realiach Polski 6% w skali roku to  jest bardzo wysokie oprocentowanie.
Ale nie rozmawiajmy o Amber Gold bo to temat o pomyśle wprowadzenia gry do kasyna.

wiesiekOO7

Gry flash w kasynie to nie jest priorytet. Uważam, że administracja powinna zwiększyć możliwości dotyczące otrzymywania doświadczenia. Klikanie w pasek flash ? To taki jakby pomysł trochę na sile. Nie uważam, że powinni to zlikwidować, ale powinna to być jedna z opcji. Np. strzelanie do celu (może być we flashu) , więcej doświadczenia ale misja na czas ( w sensie że trzeba czekać tak jak na innych tego typu grach) lub że trzeba się ,,wyrobić" w danym czasie lub inne pomysły bo takie klikanie szybko się nudzi.