• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wpłata.

Zaczęty przez Agat, Październik 25, 2010, 14:56:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Agat

Możnaby uaktywnić opcję wpłacanai kasy do gangu, ale z limitem. Bo bardzo ciężko rozbudować nowy gang. Jakieś symboliczne kwoty można byłoby wpłacać.

Adrian

#1
chcesz sobie rozwinąć gang to siedź i walcz :) uaktywnienie tej opcji spowoduje zmniejszenie liczby pojedynków gangowych ;]

d87mat

W sumie nie głupi pomysł. 100k to nie, aż tak dużo, a jednak początkującemu gangowi może pomóc ;)

gigi

Można zrobić możliwość wpłat w zakładce budynki gangu i pieniądze wpłacone były by tylko przeznaczone na budynki

Agat

No suma taka mogłaby być. 100k na dzień na gracza. Ale to do uzgodnienia. Bardzo byłoby to pomocne dla słabszych gangów.

grom

w sumie moze byc. tak jak w zyciu zeby stworzyc gang trzeba kasy ;) ;)

Agat

No to jak nie może być takich małych wpłat, to niech będzie już na Adriana zdanie, ale żeby kasa z walk szła na konto gangu.

p4tryk91

Cytat: Adrian w Październik 25, 2010, 15:16:47 PM
chcesz sobie rozwinąć gang to siedź i walcz :) uaktywnienie tej opcji spowoduje zmniejszenie liczby pojedynków gangowych ;]

i tak sa juz slabe walki gangow bo jak gangi maja iles tam pkt ataku/obrony/h to nie walcza wola sobie poczekac az mi sobie samo sie wbije;]


moje zdanie zrobic tak jak mowicie 100K dziennie na gracza lub lacal kasa z walk gangow to kasy gangu wtedy bedzie wiecej walk gangow

kgb

głupi pomysł
przecież to będzie tylko okazja do nabijania sobie kasy na lewo i nic więcej. Już kiedyś taka opcja była i się nie sprawdziła bo zawsze znajdą się cwaniaczki aby na lewo sobie kasę ponabijać

robal12

bardzo dobry pomysł mi sie podoba

pinex85

Gdyby kasa z wojny gangów szła na konto gangu słabsze gangi które nie posiadają jeszcze dzielnic miały by możliwość rozbudować budynki. było by to również zachętą do walk i ilość walk napewno by wzrosła.

Niko_Bellic

Moim zdaniem lepiej zrobić aby na konto gangu wpływała nieduża suma pieniędzy w przypadku wygranej wojny z gangiem.

sigurd89

Cytat: kgb w Październik 29, 2010, 11:09:28 AM
głupi pomysł
przecież to będzie tylko okazja do nabijania sobie kasy na lewo i nic więcej. Już kiedyś taka opcja była i się nie sprawdziła bo zawsze znajdą się cwaniaczki aby na lewo sobie kasę ponabijać


Jee... Po miesiący gry miałem dziennie ze 12 mln albo i lepiej i "nabije" sobie kasy tworząc multikonto i wpłacając 100k dziennie z "lewego" na "główne". ;) Nie mam zielonego pojęcia jak to może zaszkodzić. Pomysł bardzo dobrym, popieram! :)

RuDy_


siwix

A może niech biorą kredyty?
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77