• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

Robak

Mam ogromną prośbę do adminów. Zróbcie jakieś dogrywki w turniejach bo dużo razy bym się załapał na jakieś miejsce!

tryniszr

Cytat: Robak w Maj 04, 2010, 19:33:05 PM
Mam ogromną prośbę do adminów. Zróbcie jakieś dogrywki w turniejach bo dużo razy bym się załapał na jakieś miejsce!

na jakies miejsce zawsze sie zalapiesz:D

krzys077

Po co te dogrywki ? możesz przystąpić do następnego turnieju.

Robak

miałem tytle samo pkt co koleś na 1 miejscu

Tommy_V

gracze są układani po SV, więc jedyne wyjście to inwestować na siłce lub w SA

krzys077

Przegrywałes bezposredni pojedynek,dlatego byłes niżej.Na początku gracze są układani losowo,później według "sv".

paaweell

a można by było tak zrobić ze jak wszyscy gangsterzy w turnieju zaatakują to od razu się kończy runda i nie czekać tych 3 min :)

FoxKantor

powinni usunąc to że jak sie wylogujesz to wszystko walkoverami idzie...
mi często sie net wyłącza, i dosłownie nie mam szans na tournamenice

Bakoish

powiem prosto super tylko troche ograniczenia lvl np. 1-30lvl pokoje rozne 30-80 i t dalej........no bo 1 z 300 ???

Agat

Turniej jest od 30, więc nie może walczyć 1 z 300, ale i tak 30lvl ma szansę wygrać z 400lvl'em...

Sebek19002

Tourtment oceniam rewelacyjnie poniewaz nie musze stac w miejscu z levelem zeby miec jakies szanse na p&p i miescie  :)

warior

mam tylko taką prośbe do sockera, zmien tu nazwy ataków, bo tu jest np. Cofaj i Strzelaj, to co to jest w tourze? podwójny strzał?

damianus

to było w wersji roboczej.. i admin na kilka dni przed wprowadzeniem turniejów pokazal dwie wersje nazwy atakow i gracze wybrali ta co jest obecna..

juz nie czepiaj sie takich szczegółów;P

szakal69

bardzo dobry pomysł,tak jak w zyciu jeden atakuje /silny gangster/słaszego ale ten ma inna technike walki i wygrywa i to jest to super

Immal

Tournament to jeden z najlepszych pomysłów na Gangsters. Kiedyś tylko małe lvl (1 - 15) były w TOP Miesięcznym. A teraz High :D