• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

zipadasko

no adrian ma dobry pomysl. Jak mnie wyloguje to nie dosc ze jestem po plecach pkt to jeszcze musze czekac  max do 27 minut abym mogl znow walczyc, a tak bym czekal 15 mminut i z bani i bym pkt nie tracil.

Komandos

powinno być tak ze jak nas wywali to automatycznie powinno nas wypisać z turnieju bez strat energi i wtedy by bylo jakies rozwiązanie bo nie bylo by oszustów i nie marnowaliśmy by czasu

sirkompik

o. wtedy by nie było walkoverów.
Ale z drugiej strony turnie był by za prosty. same koorzyści.xD

tommek211

Dokładnie tak jak jest powinno zostac :) moze jeszcze by sie przydaly jakies profity za wygranie paru lub kilkunastu pucharów .

Agat

Za puchary nic nie powinno być, masz kilka, tzn., że jesteś dobry.

sirkompik

agat czemu jak ja ciebie mam czytać,to mi zaraz ziemniaki z piwnicy uciekają??
A co do profitów. Profitem jest większa ilość pkt turniejowych,przez co trochę szybciej można zebrać pkt na kolejny poziom. to chyba wystarczy.

Komandos

Cytat: Agat w Marzec 28, 2010, 18:04:40 PM
Za puchary nic nie powinno być, masz kilka, tzn., że jesteś dobry.

nie koniecznie tzn ze jestes dobry moze po prostu masz szczescie

sirkompik

szczerze mówiąc to turniej jest jak totolotek. nie wiesz co wypadnie. nie wiesz co wybrał przeciwnik,przeciwnik nie wie co wybrałeś ty. głównie jest tutaj jazda na farta. i to jest jeden z większych plusów turnieju

Komandos

jak myślisz logicznie to jak spojrzysz na ost wybory swoje i zobaczysz jakie miał przeciwnik to mozesz mniej wiecej przewidzieć

Agat

Gówno z ostatnich ataków wywnioskujesz...

Adrian

hmmm to na pałe atakujesz? jak na pałę atakowałem to cały czas przegrywałem :) a teraz analizuje poprzednie ataki i dobrze mi idzie :)

Komandos

#116
sam gowno wnioskujesz
jak nie umiesz myslec

Agat

No to się pochwal ile masz pucharów lamusie. Te ostatnie ataki trochę dają, ale nie za wiele.

Popielus

Same ataki przeciwnika mało wnoszą, ale już porównując je do swoich ostatnich ataków można przeciwnika wymanewrować :)

Adrian

to do mnie????
Puchary (za I miejsce): 23  tak więc wygrałem pare tur...