• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wieksze nagrody za ranking pojedynków :)

Zaczęty przez artur000000, Maj 26, 2019, 23:26:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

artur000000

Witam serdecznie mam chec przedstawic taki maly pomysl na uatrakcynienie i wieksze zachecenie graczy do gry

myslalem nad tym od jakiegos czasu tyle ze nie wiedzialem jak to przedstawic a wiec juz mowie :

uwazam ze nagroda za miesieczny ranking pojedynkow jaka mamy obecnie  taka jak mp4 to juz mala nagroda rzeczowa za czas jaki gracze poswiecaja na ten ranking by go wygrac a poswiecaja go bardzo sporo .

Uwazam ze zeby zachecic graczy i ukoronowac ich poswiecony czas jaki poswiecaja gracze na ten ranking w pojedynkach przez miesiac  byla by zmiana nagrod rzeczowych na bardziej atrakcyne  mam na mysli Tablet np za 1 pozycje zamienieniu tej mp4  na wlasnie tablet co mysle ze by bardziej zachecilo graczy i uatrakcyjnilo ta owa walke o wygrana w miesiecznym rankingu za ten poswiecany czas  jaki poswiecamy co miesiac na ten ranking .

Jesli myslicie choc troche moi drodzy podobnie co ja prosze o podpisy pod tym pomyslem a mysle ze naprawde by to uatrakcyjnilo rozgryke i nagrodzilo czas poswiecany przez nas graczy na ten ranking .Dziekuje i prosze o podpisanie sie pod tym watkiem :)

Jumpers

a skąd pieniądze na te lepsze nagrody ? gdyby ktoś wygrywał ten tablet to admin co miesiąc musiałby wykładać gdzieś  1k zł na ten właśnie  tablet nie mówiąc o innych nagrodach które również byłyby zmienione   moim zdaniem jest dobrze tak jak jest i tak nagrody (te biletowe) są większe niż kiedyś  jest mnóstwo zaniedbanych działów do poprawy ale akurat  nagrody za PP  nie są w aż tak tragicznym stanie jak np Bank Ring  czy Gangi w których dodaje sie tylko nowy drag i zwieksza kase za zdobyte dzielnice

W-11

Najlepiej zliczyć ilość wpłacających, to okaże się że miesięcznie stać było by go na 200 tabletów miesięcznie, bo tu poważni gracze TOPKA wrzuca mase kasy w gre aby jakoś wyjść, wydaje się niektórym że to dużo, a okazuje się że to tyle co 2% wszystkiego.
Niech admin wydłuży liste nagród zachęcając graczy do rywalizacji, bo tak to długo się czeka na walkę.

seba069

Proponuję dać jedynie bilety bo i tak każdy je praktycznie wybiera 😀

Herb

Można zwiększyć ilość biletów za poszczególne miejsca, to admina akurat nic nie kosztuje(chyba, że mniejsze zyski :D).

Jumpers

Wprowadziłbym też  dodatkową profesje miedzy bossem i mafiozem oraz ranking dzienny na PP to odświeżyło by  wbijanie tych pkt bo teraz jest taka monotonia jedynie  1 miejsce ma jakieś korzyści -Profesja i  sporo bilo reszta   to strata czasu

MaciaseK

POMYSL nie jest tragiczny ale by chociaz odmienil troche sytuacje z aktywnoscia  wieksza bo bylo by o co walczyc zacieklej :)

kibiczek1

Jestem za większą liczbą biletów za poszczególne miejsca. Nowa profesja też nie jest złym pomysłem i na pewno wprowadzi trochę większą  wolę walki i zwiększoną aktywność :D

MaciaseK

Ale coś można by zmienić lepiej coś zrobić niż patrzeć się jak gra powoli zamiera !!