• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zarobki - czyli jak inwestować

Zaczęty przez KamilBossDS, Maj 09, 2009, 23:44:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

El Maestro

Cytat: sigurd89 w Marzec 20, 2011, 19:43:05 PM
Cytat: zulatino w Marzec 20, 2011, 17:23:56 PM
Za małe stawki są na pp aby sie z niego utrzymać...

Walcz na ringu - szybciej Cię palec rozboli niż zarobisz. :P Z tego co wiem ~700 pln za walkę to maks. Musisz czekać 10 sekund, zakładam, że te 5 walk w minutę zrobisz - z 6 byłoby ciężko. 5*60=300 walk * 700 zł = 2100. Dwa tysiące sto złotych za godzinę klikania (i 300 pkt bonusu). Przy maksymalnie dobrym SR. Biznesy to na prawdę podstawa. Ja na szczęście jestem już w końcowym etapie inwestowania - biznesy zwracają mi się około roku, jeszcze kilka najdroższych zrównam i finito.

Pozdrawiam
Sigurd


no teoretycznie tak , ale znam przypadki ze debile stawiaja bota an to np na cala noc i wychodzi jednak troche tej kasy , + dodatkowy profit za % z bonusu .... ale to jest żenujące....

sigurd89

A nie można wyhaczyć jakoś tych co grają na ringu kilka godzin non stop? Godzinę czy dwie sam potrafię pograć, ale 6 czy jeszcze więcej to sobie nie wyobrażam. Raz byłem top1 - dobre 14 godzin rąbałem. :P Tyle, że nie bez przerwy. Przydałoby się to jakoś usunąć, bo jakby nie patrzeć jest to wkurzające.

Sigurd

zulatino

Trochę mnie twoje obliczenia zszokowały.

Walka trwa 10s + kliki jakieś 4s = 14s
1*60*60=3600
3600/14~260
Co 20 walk jest captcha, więc masz 13 captchy na którą tracisz średnio 15s
Odejmują captche zostaje około 240 walk
Mając największe sr i przy średniej wygranej wysokosci 600zł mozna blisko 150k wygrać na godzinę.


Nie bardzo mnie taka kwota na godzinę interesuje nawet z bonusem.. wiec czekam na g2 gdzie ma zniknąć tajemnicza blokada czy coś blokująca możliwość dodania większej $$ na lvl większych niż 30.

sigurd89

Cytat: zulatino w Marzec 21, 2011, 11:08:33 AM
Trochę mnie twoje obliczenia zszokowały.

Walka trwa 10s + kliki jakieś 4s = 14s
1*60*60=3600
3600/14~260
Co 20 walk jest captcha, więc masz 13 captchy na którą tracisz średnio 15s
Odejmują captche zostaje około 240 walk
Mając największe sr i przy średniej wygranej wysokosci 600zł mozna blisko 150k wygrać na godzinę.


Nie bardzo mnie taka kwota na godzinę interesuje nawet z bonusem.. wiec czekam na g2 gdzie ma zniknąć tajemnicza blokada czy coś blokująca możliwość dodania większej $$ na lvl większych niż 30.

:D

Zjadłem dwa zera. :P To z głodu pewnie - ostatnio krucho z kasą. Tylko na koncie gangsters jest jest dość dużo. Co ja bym dał, żeby raz w życiu móc przelać tą kasę na prawdziwe konto. :P Mi wyszło 300 * 700 = 210 000/h. Nie zmienia to faktu, że może i jest to jakiś tam bonus, ale nie fortuna. Cenniejsza jest energia którą się zdobędzie przez ten czas.

Ponawiam moje pytanie - czy jest jakiś sposób, żeby wyhaczyć tych, co "grają" kilka godzin na ringu non stop, często w środku nocy.

Pozdrawiam
Sigurd

zulatino

Jest kilka czynników, ale potrzeba czasu i chęci, żeby je sprawdzić...

sigurd89

Jeśli mówisz o sprawdzaniu każdego z osobna, to trzeba by było armii ludzi do tego. Socker i Kisu w życiu nie dadzą rady...

Sigurd

zulatino

pierwsza piątka każdego dnia... z początku trudno byłoby zaległości, ale jakby robili po 3 dni dziennie z ostatnich 30 dni to po 2 tygodniach już by na bieżąco sprawdzali... a wątpię, aby było co sprawdzać, bo po 200-300 pkt by nabijali gracze... moze niektore no-life więcej..

dXe

Witam mam 2 pytanka jedno do tego co juz bylo i drugie o banku. A wiec pierwsze 11 pannienek 1 biznes pozniej +1 panienki +1 biznes wszystko ladnie ale kiedy alfonsi do tego tak zeby bylo dobrze? I drugie dzisiaj z ciekawosci probowalem policzyc banki i daja duzo wieksze zarobki tyle ze nie na godzine a na dobe ale np przy inwestycji 15 mln w salon samochodowy mamy 16k/h a inwestujac 12 mln w dwa pierwsze banki mamy 2 mln na dobe co w przeliczniku na godzine daje 83 tysie wiec nie lepiej zaczac inwestowac w to jak tylko bedzie grosz i przystopowac z panienkami i biznesem az sie troszke banki rozwinie ? i druga kwestia dotyczaca banku czy pieniadze musza lezec na koncie cale 24h czy wystaczy ze wrzuce je o 23:59 a wyciagne po 24 juz oprocentowane ?

TimeToKill

#143
Cytat: dXe w Kwiecień 09, 2011, 14:07:01 PM
a inwestujac 12 mln w dwa pierwsze banki mamy 2 mln na dobe co w przeliczniku na godzine daje 83 tysie wiec nie lepiej zaczac inwestowac w to jak tylko bedzie grosz i przystopowac z panienkami i biznesem az sie troszke banki rozwinie ?

Moim zdaniem najlepiej na początku zapełnić pierwsze 5 banków, da Ci to zysk 25 milionów na dobę, czyli lekko ponad milion na godzinę. A później odsetki inwestować w biznes do momentu kiedy przestaje to być opłacalne (tego limitu nie przeliczałem jeszcze, ale to raczej zależy od tego jak długo kto chce grać).

Pozdrawiam
sig... eghrrr :)
TimeToKill

[G2]Ingulka

nie da się, spróbuj kilka razy kliknąć na przycisk kup to może kilka kupić dziwek ;)

karolcia051989

Cytat: sigurd89 w Marzec 22, 2011, 00:08:01 AM
Cytat: zulatino w Marzec 21, 2011, 11:08:33 AM
Trochę mnie twoje obliczenia zszokowały.

Walka trwa 10s + kliki jakieś 4s = 14s
1*60*60=3600
3600/14~260
Co 20 walk jest captcha, więc masz 13 captchy na którą tracisz średnio 15s
Odejmują captche zostaje około 240 walk
Mając największe sr i przy średniej wygranej wysokosci 600zł mozna blisko 150k wygrać na godzinę.


Nie bardzo mnie taka kwota na godzinę interesuje nawet z bonusem.. wiec czekam na g2 gdzie ma zniknąć tajemnicza blokada czy coś blokująca możliwość dodania większej $$ na lvl większych niż 30.

:D

Zjadłem dwa zera. :P To z głodu pewnie - ostatnio krucho z kasą. Tylko na koncie gangsters jest jest dość dużo. Co ja bym dał, żeby raz w życiu móc przelać tą kasę na prawdziwe konto. :P Mi wyszło 300 * 700 = 210 000/h. Nie zmienia to faktu, że może i jest to jakiś tam bonus, ale nie fortuna. Cenniejsza jest energia którą się zdobędzie przez ten czas.

Ponawiam moje pytanie - czy jest jakiś sposób, żeby wyhaczyć tych, co "grają" kilka godzin na ringu non stop, często w środku nocy.

Pozdrawiam
Sigurd

Mi to wygląda na coś innego niż głód... Chyba, że mamusia odstawiła cię od garnka z zupką za to, że pieprzyłeś tak jak tu - to się nie dziwię. Mi to wygląda na:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim
Patrząc na twoje wypowiedzi nawet co do wieku się zgadza.

KrzysztofJarzynazeSzczeci

Modzi zróbcie porządek z karolcia051989 (najlepiej ban dożywotni na forum) bo jej wypocin nie da rady czytać .Spamuje i bawi i w wykopaliska.

seba069

witajcie :) moje zarobki w pewnym momencie przekroczyly 17 mln na h :)

jak inwestowac najlepiej porobic sobie troche ringu i dorobic % do dziwek i biznesow.

zaczynajcie od dziwek, pozniej duzo po budynkach :)
najlepiej inwestowac do takiej samej liczby budynkow, czyli nie skupiacie sie tylko na jednym budynku, a na kilku :)
wyjdzie taniej, a bedziecie zarabiali znacznie wiecej :)

GarudoHS

Dobra .. wszyscy mówią o dziwkach, kasie, budynkach, kasie, zarobkach na 1h i... tak, zgadliście - kasie xD . Nikt jednak nie wspomniał nic o alfonsach. Opłaca się ich kupować? Czy tylko zbijać pkt na ringu i wykupywać 10% większe zarobki.

GarudoHS

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie post wyżej?  ;)