witam zgodzicie sie ze powrot do gangu po 180 dniach to przesada? ;/ moglo by byc po 7 dniach ale nie po 6 miesiacach :|:| admin zrob cos z tym;/
ja się z tobą zgadzam po 7 dniach powrót a nie po 180 dniach
7 dni to za mało,lepiej by było zmniejszyć to o połowe,czyli do 90dni (3 miesiące)
Od kiedy miesiąc ma 20dni ?? ;D ;D
dobrze mówisz , ale 60dni to 2miesiące anie 3 :o
Wogole zlikwidowac 7 dni to bedzie dobre a nie poł roku ;/
nie likwidować jest dobrze jak jest ;)
zgadzam sie zeby minimum 30 dni zeby bylo a nie pol roku
Nie ma potrzeby tego zmieniac, tak powinno byc tylko szkoda ze tak pozno wprowadzone, tak by byly same "legalnie" rozbudowane gangi ;)
30dni
???
he
dobre
ja uwazam ze 30 dni bylo by dobre
dobrze jest jak jest :)
ja tak samo sie zgadzam bo 180 to za duzo :)
180 dni dla mnie przesada! 30 to dużo 60 bardzo dużo a 180 to pomyłka gra ma być dla graczy a obecnie wyklucza się ich migracje miedzy gangami.
30 dni to max powinno być.
ja uwazam ze 30 dni bylo by dobre
wtedy ktos by odchodzil do innego gangu patrzyl jakie maja slabe dzielnice a inni by podbijali glupi pomysl
Nic nie zmieniać. Jest dobrze jak jest teraz.
ja jestem nawet za zwiekszeniem do 365 dni pozdro :P
bez przesady miesiac lub 2dwa by wystarczylo
Może admin zwróci uwagę na to jak postrzegają to gracze starsi a nie jacyś gracze niedzielni grający kilka tygodni czy nawet dni.
Ja jestem za tym aby można było wrócić do gangu o ile w tym czasie nie było się w jakimś innym.
Binek ban 7 dni (spam)
180 dni to duzo czasu, wydaje mi sie ze 90 dni byloby w sam raz :)
Moim zdaniem admin źle zrobił że dopiero do gangu można ponownie wejść po 180 dniach jak dla mnie to duża przesada i powinien zmniejszyć to do 30 albo 60 dni a nie 180. I jestem za tym żeby admin to zmienił bo po prostu bez sensu jest takie coś.
czemu bez sensu? co demot za rzadko wpada?
juz tyle czasu z tym sobie jakos dajemy rade i to jest dobre wg mnie troszke równiejsza gra bo nie każdy był w stanie co miesiąc płacic na gang spore kwoty a takto zbiera sie raz na pół roku :P
Tak czy siak do 90 dni max powinno być.
tak często zmieniacie gangi? :D ja sie trzymam juz ponad rok w jednym to nie rozumiem waszej paniki ze tyli czasu
Jestem całkowice ZA wprowadzeniem pucharów za 2 i 3 miejsce w turnamentach.
Od początku mi tego brakowało, chociaż nigdy nie wspominałem. Pamiętam nawet swoje zdziwienie, gdy pierwszy raz zdobyłem 3 miejsce na podium, a pucharu nie dostałem ;)
- - - - - - -
Co do 180 dni od wyjścia na powrót do gangu, to myślę że admin celowo wprowadził tak długi okres karencji, by zatrzymać powstawanie kilkuosobowej elity, która będzie zarabiała na wpłatach do gangów. Wyszło to jednak z wymiernym skutkiem.
Jestem za to za wydłużeniem czasu, w którym szef gangu może się nie logować, bo strata gangu po 15 dniach to jakaś paranoja.
Powinno to być minimum 30 dni, a najlepiej 60.
po co zmieniac i usuwac komus konto ?? a jesli ktos wyjedzie za granice na 3 albo wiecej miesiecy to trzeba zaraz usuwac konto ?? przesada powinno byc tak ze jezeli nie było zadnych logowan na konto przez rok wtedy mozna by było usunac konto . a wogole to komu przeszkadzaja czyjes konta ?? no i dorze by było ze osoba ktora nie bedzie mogła byc przez dłuzszy czas np 3 miesiace lub wiecej zeby napisała w opisie wyjazd i mniej wiecej date powrotu i admin by wtedy wiedział ze konto nie jest opuszczone tylko nie moze gracprzez jakis okres z przyczyn prywatnych
Było by to trochę bez sensu.
Ja pomyślałem nad tym i administarator to dobrze opracował.
Ponieważ twój kolega ma swój gang a ty chcesz mu jak najszybciej pomóc, więc idziesz od innego gangu zarobić kupę worsy i wrócić do tamtego gangu.