Wg zasad powinno być tak: e) Przy nieparzystej liczbie Graczy szukających Walki Goryli w trakcie losowania w walce nie weźmie udziału Gracz który dołączył do losowania jako ostatni. W takim przypadku ten Gracz będzie pierwszy w kolejce przy następnym losowaniu walk.
W rzeczywistości po każdych 5 minutach zegar zaczyna odliczanie od nowa i to parę razy pod rząd. Trudno założyć, że nikt nie gra w goryli w środku dnia, gdy jest zalogowanych 150 osób i jestem jedynym w kolejce.
Jak to jest możliwe, że na 150 - 200 graczy online gram w pojedynek goryli dosłownie w dzień w dzień z tymi samymi graczami ?? I mogę ich policzyć na palcach jednej ręki !! JEDNEJ ręki... To z kim zagram kolejny pojedynek wiem zanim wcisnę "szukam" ::)
To nie błąd tylko sugestia.