Gangsters.pl - Forum gangsterskie

Off-Topic => Hyde Park => Wątek zaczęty przez: Nameena w Listopad 17, 2024, 20:43:29 PM

Tytuł: Czy kiedykolwiek to zrobiłeś?
Wiadomość wysłana przez: Nameena w Listopad 17, 2024, 20:43:29 PM
Zastanawiałem się, czy kiedykolwiek miałeś masaż, czy ci się podobało? Na przykład, ja praktykuję głównie masaż klasyczny.
Tytuł: Odp: Czy kiedykolwiek to zrobiłeś?
Wiadomość wysłana przez: eBuRek w Listopad 17, 2024, 21:19:47 PM
Cytat: Nameena w Listopad 17, 2024, 20:43:29 PMZastanawiałem się, czy kiedykolwiek miałeś masaż, czy ci się podobało? Na przykład, ja praktykuję głównie masaż klasyczny.
Szczerze mówiąc, masaż jest czymś, co zaskakuje mnie za każdym razem - w pozytywny sposób! Miałem już kilka okazji do wypróbowania różnych technik i za każdym razem odkrywam coś nowego. Masaż klasyczny, który praktykujesz, jest fantastyczny - to podstawa, która działa na wielu poziomach, zwłaszcza fizycznym. Niedawno miałem szczęście dowiedzieć się, czym jest masaż tantryczny (https://www.paradisereef.pl/rodzaje-masazu/masaz-tantryczny/) i mogę powiedzieć, że było super. 

Nie chodzi tylko o technikę, ale o całą filozofię, która za nim stoi. To nie tylko masaż, ale raczej sztuka łączenia ciała i umysłu, z naciskiem na harmonię i energię. Jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałeś, zdecydowanie polecam zanurzyć się w tych doznaniach przynajmniej raz.