Gangsters.pl - Forum gangsterskie

Konkursy - zakończone => Siatkówka. PlusLiga 2019/2020 => Wątek zaczęty przez: konkursy w Styczeń 12, 2020, 18:40:18 pm

Tytuł: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: konkursy w Styczeń 12, 2020, 18:40:18 pm
W tym wątku typujemy 15 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do piątku 17 stycznia do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:

1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) --> wynik 3:1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) --> wynik 1:3
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) --> wynik 3:1
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) --> wynik 3:0
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) --> wynik 3:2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) --> wynik 0:3
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 18:00) --> wynik 1:3


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0 (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0))
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Jumpers w Styczeń 12, 2020, 19:19:21 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    1
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: elwis2511 w Styczeń 12, 2020, 21:23:46 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów             1  (17.01 piątek, 17:30)
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie           1  (17.01 piątek, 20:30)
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle          2  (18.01 sobota, 17:30)
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz    1  (18.01 sobota, 20:30)
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                        2  (19.01 niedziela, 14:45)
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                 2  (19.01 niedziela, 17:30)
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                   2  (05.02 środa, 00:00)
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Ziom1234 w Styczeń 12, 2020, 21:54:10 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    1
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Adamix20 w Styczeń 12, 2020, 21:54:47 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 2
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00) 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: spiryt199 w Styczeń 12, 2020, 22:31:41 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    1
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: RPS w Styczeń 13, 2020, 05:26:47 am
1. 1
2. 1
3. 2
4. 1
5. 1
6. 2
7. 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: cliford w Styczeń 13, 2020, 06:29:41 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                   -1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie              -1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle              -2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz         -1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                           -2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                  -2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                    -2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: eldorado[G1]/zpk123[G2] w Styczeń 13, 2020, 09:21:40 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów          1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie        1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                        1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                              2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                1
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Venom [G2] w Styczeń 13, 2020, 11:24:04 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: HollywoodHogan w Styczeń 13, 2020, 20:36:16 pm
1.Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów-1
2.Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie-1
3.MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-2
4.VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz-1
5.Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk-2
6.GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów-2
7.Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel-2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: TKN mafia w Styczeń 13, 2020, 21:57:47 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie     1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz    1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: prpablo w Styczeń 14, 2020, 05:47:13 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: damiank803 w Styczeń 14, 2020, 08:39:38 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: AlCapone w Styczeń 14, 2020, 08:42:49 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów  -------------------- 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie  ----------------- 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  ----------------- 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz  -------------- 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk  ----------------------------- 2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  ----------------------------------- 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  ------------------------------------- 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Mariooss w Styczeń 14, 2020, 10:30:59 am
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)            2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)           1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)            2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)           2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)           1
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: gwidon1959 w Styczeń 14, 2020, 10:47:47 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                   2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)              2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)                2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)           1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                            1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                   2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                           2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: piotr178 w Styczeń 14, 2020, 17:51:27 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00) 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Galka92 w Styczeń 14, 2020, 18:38:03 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów    2 
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Keczok10 w Styczeń 15, 2020, 06:53:42 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2   
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1 
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: GOpoznan[g1][g2] w Styczeń 15, 2020, 08:00:07 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00) 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: kisiel1983 w Styczeń 15, 2020, 10:19:03 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie     1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Daria w Styczeń 15, 2020, 10:42:50 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)              2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)         1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                         2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                        2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: szopa w Styczeń 15, 2020, 18:05:44 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów               2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie           1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle           2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz       1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                         2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                 2 
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                   2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Farek w Styczeń 15, 2020, 18:59:52 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie     1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Marmolad w Styczeń 15, 2020, 20:00:34 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Wybaczaj w Styczeń 16, 2020, 11:43:29 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                        2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)                     2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)                    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)                1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                                 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                         2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                                2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Witold25 w Styczeń 16, 2020, 14:22:08 pm

1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie                   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz                   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                    2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                     2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                               2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Witold33 w Styczeń 16, 2020, 14:28:46 pm

1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów              2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie            1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz          1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                          2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: SMYCZEK w Styczeń 16, 2020, 14:33:00 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      1
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Mati555 w Styczeń 16, 2020, 18:22:21 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (1)
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (1)
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (2)
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (1)
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (2)
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (20)
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (2)
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Adi Wielki w Styczeń 16, 2020, 19:04:39 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                 1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie              1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz         1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                            2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                    2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: zulus w Styczeń 16, 2020, 21:57:37 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów          2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie            1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle           2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz        1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                            2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                            2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Rafal1496 w Styczeń 16, 2020, 23:00:42 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie    1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk     2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów     2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: krecik1999 w Styczeń 17, 2020, 00:13:37 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów           2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie       1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz 1 
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                    2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                           2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                              2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: virus w Styczeń 17, 2020, 03:57:58 am
1. 2
2. 1
3. 2
4. 1
5. 2
6. 2
7. 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: jolaba w Styczeń 17, 2020, 07:15:26 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie              1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz         1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                            2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                    2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: szary_mysz w Styczeń 17, 2020, 07:19:21 am
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: matosz w Styczeń 17, 2020, 12:30:30 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: danicalifornia1 w Styczeń 17, 2020, 12:47:30 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów 2     
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1     
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2     
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz 1     
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk  1   
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2     
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: damianosi w Styczeń 17, 2020, 12:52:14 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów 2     
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1     
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2     
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz 1     
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk  2   
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2     
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: tomekluty7 w Styczeń 17, 2020, 13:45:26 pm
1.2
2.1
3.2
4.1
5.1
6.2
7.2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: brzydka w Styczeń 17, 2020, 15:00:47 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)             2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)           2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)        2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                   2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                             2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                  2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Dryn w Styczeń 17, 2020, 15:07:57 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów 2     
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1     
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2     
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz 1     
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk  2   
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów            2     
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel             2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: TylkoZarobki w Styczeń 17, 2020, 16:19:53 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  2    (05.02 środa, 00:00)
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Pood w Styczeń 17, 2020, 18:21:21 pm
1.2
2.1
3.2
4.1
5.2
6.2
7.2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: czesio1212 w Styczeń 17, 2020, 22:59:06 pm
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2     
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz 1     
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk  2   
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów            2     
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel             2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: seba069 w Styczeń 18, 2020, 12:09:21 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie              1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz         1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                            2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                    2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: terror-machine w Luty 01, 2020, 10:30:08 am
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2
Tytuł: Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Jumpers w Luty 07, 2020, 20:53:31 pm
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie    2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    1
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz    1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk    1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel   2



   gwidon1959      5   
   Keczok10      5   
   RPS      5   
   Wybaczaj      5   
   Ziom1234      5   
   Adi Wielki      4   
   brzydka      4   
   cliford      4   
   danicalifornia1      4   
   Daria      4   
   eldorado[G1]/zpk123[G2]      4   
   elwis2511      4   
   Galka92      4   
   GOpoznan[g1][g2]      4   
   HollywoodHogan      4   
   Jumpers      4   
   Marmolad      4   
   Mati555      4   
   piotr178      4   
   spiryt199      4   
   tomekluty7      4   
   TylkoZarobki      4   
   Adamix20      3   
   AlCapone      3   
   czesio1212      3   
   damiank803      3   
   damianosi      3   
   Dryn      3   
   Farek      3   
   jolaba      3   
   kisiel1983      3   
   krecik1999      3   
   Mariooss      3   
   matosz      3   
   Pood      3   
   prpablo      3   
   Rafal1496      3   
   seba069      3   
   szary_mysz      3   
   szopa      3   
   TKN mafia      3   
   Venom [G2]      3   
   virus      3   
   Witold25      3   
   Witold33      3   
   zulus      3   
   SMYCZEK      2   
   terror-machine      1