Gangsters.pl - Forum gangsterskie

Konkursy - zakończone => Siatkówka. PlusLiga 2019/2020 => Wątek zaczęty przez: konkursy w Styczeń 27, 2020, 10:47:00 am

Tytuł: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: konkursy w Styczeń 27, 2020, 10:47:00 am
W tym wątku typujemy 18 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do piątku 31 stycznia do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:

1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) --> wynik 0:3
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) --> wynik 0:3
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) --> wynik 3:0
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) --> wynik 1:3
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) --> wynik 3:1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) --> wynik 3:0
7. BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) --> wynik 3:2


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0 (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0))
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Adamix20 w Styczeń 27, 2020, 13:09:04 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) 2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) 2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) 2
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: TKN mafia w Styczeń 27, 2020, 13:28:51 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: SMYCZEK w Styczeń 27, 2020, 15:24:20 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     1
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Ziom1234 w Styczeń 27, 2020, 17:08:25 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Jumpers w Styczeń 27, 2020, 18:36:50 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom   2
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Witold25 w Styczeń 27, 2020, 19:21:09 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                            2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom                                       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                         1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                      2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Witold33 w Styczeń 27, 2020, 19:29:37 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                         1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                            2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom             1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              2       
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie              1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów              2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: elwis2511 w Styczeń 27, 2020, 20:15:51 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                     2  (31.01 piątek, 17:30)
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                        2  (31.01 piątek, 20:30)
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1  (01.02 sobota, 14:45)
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                          2  (01.02 sobota, 17:30)
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                              1  (01.02 sobota, 20:30)
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie             1  (02.02 niedziela, 17:30)
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                                 2  (03.02 poniedziałek, 20:30)
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Dryn w Styczeń 28, 2020, 09:00:05 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom   1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Venom [G2] w Styczeń 28, 2020, 10:08:29 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: RPS w Styczeń 28, 2020, 14:51:47 pm
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 1
6. 2
7. 1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: cliford w Styczeń 28, 2020, 17:10:43 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                   -2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                      -2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       -1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                         -2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                          -2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie             -1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                                -2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Keczok10 w Styczeń 28, 2020, 18:34:57 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Mariooss w Styczeń 28, 2020, 20:23:09 pm
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                     1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)        1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                            2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                            1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)               1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                    1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: prpablo w Styczeń 29, 2020, 05:43:14 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1)
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: AlCapone w Styczeń 29, 2020, 09:14:24 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk  ------------------------------------------- 1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów   --------------------------------------------- 2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom  ---------- 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    ------------------------------------ 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice   --------------------------------------------------- 2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie  ----------------- 1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   ------------------------------- 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: gwidon1959 w Styczeń 29, 2020, 10:45:13 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                           1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                               2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)                  1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)                     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                                   1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: jolaba w Styczeń 29, 2020, 11:53:28 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                        1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                           2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom            1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                               2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                    1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                       2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Galka92 w Styczeń 29, 2020, 19:49:08 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk               2   
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów         2                                                 
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom  1         
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel           2                                   
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2                                                           
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1                 
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: seba069 w Styczeń 29, 2020, 22:33:30 pm
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 2
6. 1
7. 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: HollywoodHogan w Styczeń 30, 2020, 07:05:10 am
1.Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk-1
2.MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom-1
4.Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel-2
5.Cuprum Lubin - GKS Katowice-2
6.VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie-1
7.BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów-2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: GOpoznan[g1][g2] w Styczeń 30, 2020, 07:52:50 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Adi Wielki w Styczeń 30, 2020, 09:35:21 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom          1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                               2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                  1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                     2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: krecik1999 w Styczeń 30, 2020, 10:03:29 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                 2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                        2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                         2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie            1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                               2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Wybaczaj w Styczeń 30, 2020, 10:30:39 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                           1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                               2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)               1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                   2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                   1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)                    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                                   2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Daria w Styczeń 30, 2020, 13:17:12 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                   1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                          2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                            1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)             1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                            1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: ciucia24 w Styczeń 30, 2020, 14:03:19 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów  2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel  2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: brzydka w Styczeń 30, 2020, 14:36:05 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                              1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                                   2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)           1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                        2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)             1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                              2
 
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: danicalifornia1 w Styczeń 30, 2020, 17:07:58 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk     2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: virus w Styczeń 30, 2020, 17:21:40 pm
Wygra
1.2
2.2
3.1
4.2
5.2
6.1
7.2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Marmolad w Styczeń 30, 2020, 18:29:54 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                 2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                 1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                     2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: piotr178 w Styczeń 30, 2020, 18:53:57 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) 1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) 1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) 2
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: spiryt199 w Styczeń 30, 2020, 21:14:25 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: czesio1212 w Styczeń 30, 2020, 22:24:41 pm

1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                 1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                        2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: TylkoZarobki w Styczeń 31, 2020, 11:25:22 am
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 2
6. 1
7. 2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: kisiel1983 w Styczeń 31, 2020, 11:30:51 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk     2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      1
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: matosz w Styczeń 31, 2020, 11:39:49 am
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: terror-machine w Styczeń 31, 2020, 12:53:25 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                   2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel          2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                            2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: damianosi w Styczeń 31, 2020, 15:43:03 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: tomekluty7 w Styczeń 31, 2020, 15:46:49 pm
1,2
2.2
3,1
4.2
5.2
6.1
7.2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Farek w Styczeń 31, 2020, 15:57:39 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Rafal1496 w Styczeń 31, 2020, 19:52:45 pm
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom    1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel   2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: szopa w Styczeń 31, 2020, 20:28:45 pm
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom             1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              1     
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie              1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów              2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: damiank803 w Styczeń 31, 2020, 22:25:21 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: virus w Luty 03, 2020, 00:50:38 am
Pomyłka już było obstawiane
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: Jumpers w Luty 03, 2020, 23:43:01 pm
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk     2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom    1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów    1


   kisiel1983      7   
   Daria      6   
   elwis2511      6   
   Mariooss      6   
   RPS      6   
   Adamix20      5   
   cliford      5   
   czesio1212      5   
   damianosi      5   
   danicalifornia1      5   
   Farek      5   
   Galka92      5   
   gwidon1959      5   
   jolaba      5   
   Keczok10      5   
   krecik1999      5   
   Marmolad      5   
   matosz      5   
   seba069      5   
   terror-machine      5   
   TKN mafia      5   
   tomekluty7      5   
   TylkoZarobki      5   
   virus      5   
   Witold25      5   
   Wybaczaj      5   
   Adi Wielki      4   
   AlCapone      4   
   brzydka      4   
   damiank803      4   
   Dryn      4   
   GOpoznan[g1][g2]      4   
   HollywoodHogan      4   
   Jumpers      4   
   prpablo      4   
   Rafal1496      4   
   SMYCZEK      4   
   spiryt199      4   
   szopa      4   
   Venom [G2]      4   
   Witold33      4   
   Ziom1234      4   
   ciucia24      3   
   piotr178      3   
Tytuł: Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
Wiadomość wysłana przez: konkursy w Luty 04, 2020, 09:18:57 am
Bilety wrzucone.