Gangsters.pl - Forum gangsterskie

Konkursy - zakończone => Piłka Nożna. Ekstraklasa - runda jesienna 2020/2021 => Wątek zaczęty przez: konkursy w Sierpień 31, 2020, 07:54:20 am

Tytuł: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: konkursy w Sierpień 31, 2020, 07:54:20 am
W tym wątku typujemy 3 kolejkę polskiej ekstraklasy w piłce nożnej.
Czas typowania jest ustalony do piątku 11 września do godziny 17:59:59


Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:

1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00)
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30)
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00)
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30)
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00)
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00)


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z trzech możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
X - będzie remis
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów
c) 8 spotkań - otrzyma 10 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0 (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0))
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Adamix20 w Sierpień 31, 2020, 08:10:13 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) 2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Witold33 w Sierpień 31, 2020, 08:43:57 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                2
3. Cracovia - Stal Mielec                 x
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk               1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                 1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Witold25 w Sierpień 31, 2020, 08:45:01 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała               1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                            2
3. Cracovia - Stal Mielec                          1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                              2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                   x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Venom [G2] w Sierpień 31, 2020, 09:25:12 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Jamamajka w Sierpień 31, 2020, 10:03:14 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      x
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: kisiel1983 w Sierpień 31, 2020, 10:27:00 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: TKN mafia w Sierpień 31, 2020, 12:00:04 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2
3. Cracovia - Stal Mielec      x
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk     x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin  2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: marap w Sierpień 31, 2020, 13:00:37 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      2
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      2
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Dryn w Sierpień 31, 2020, 13:22:57 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk     1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin  2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Jumpers w Sierpień 31, 2020, 14:09:38 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2
3. Cracovia - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice   x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań   1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków   1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk    1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin   1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: dawid178 w Sierpień 31, 2020, 14:41:57 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                2
3. Cracovia - Stal Mielec                 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                 x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk               1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                 2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: pernix w Sierpień 31, 2020, 16:04:59 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) X
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) X
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Słoń72 w Sierpień 31, 2020, 16:05:05 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                             2
3. Cracovia - Stal Mielec                                         X
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                              2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                              X
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                           2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                           1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                  1   
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: danielos112 w Sierpień 31, 2020, 17:35:00 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00)  1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30)  2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)  x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)   1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00)  2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: idioteque w Sierpień 31, 2020, 18:36:07 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                             2
3. Cracovia - Stal Mielec                                         1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                              2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                              X
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                           1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                           1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                  1 
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: seba069 w Sierpień 31, 2020, 18:47:24 pm
1. 1
2.2
3.1
4.2
5. X
6.1
7.2
8.2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Simonix w Sierpień 31, 2020, 20:04:29 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Marmolad w Sierpień 31, 2020, 20:30:04 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                  2
3. Cracovia - Stal Mielec                                                1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                    x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                   x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                  2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                       x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Daniel2026 w Sierpień 31, 2020, 20:53:44 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                  X
3. Cracovia - Stal Mielec                             1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                   X
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                  1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków               1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk               1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: anusiakks w Wrzesień 01, 2020, 02:38:01 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała               1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa  2                         
3. Cracovia - Stal Mielec         x               
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2                       
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      x                             
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków     1           
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk        2                       
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: gucio033 w Wrzesień 01, 2020, 04:29:46 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: ciucia24 w Wrzesień 01, 2020, 12:01:56 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      1
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      X
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: villareal83 w Wrzesień 01, 2020, 15:31:43 pm
1. 1
2. X
3. 1
4. 2
5. 2
6. X
7. X
8. X
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: bastek001 w Wrzesień 01, 2020, 19:45:50 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     x
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: sikor9[g2] w Wrzesień 02, 2020, 07:27:31 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań    1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk     1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: krecik1999 w Wrzesień 02, 2020, 13:30:20 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała         1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                     2
3. Cracovia - Stal Mielec                                                1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                  1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                  2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                         1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: cliford w Wrzesień 02, 2020, 15:48:58 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     -1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                -2
3. Cracovia - Stal Mielec                                           -1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                 -2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                -1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                             -1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                             -1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                    -2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: mr.veron w Wrzesień 02, 2020, 20:09:24 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała       1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                   2     
3. Cracovia - Stal Mielec                                              1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                  2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                 x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                         2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: matkas37 w Wrzesień 02, 2020, 21:42:35 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2
3. Cracovia - Stal Mielec   1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice    2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań   2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin    2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: HollywoodHogan w Wrzesień 03, 2020, 07:22:11 am
1.Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała-1
2.Wisła Płock - Legia Warszawa-2
3.Cracovia - Stal Mielec-1
4.Warta Poznań - Piast Gliwice-2
5.Śląsk Wrocław - Lech Poznań-2
6.Pogoń Szczecin - Wisła Kraków-1
7.Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk-2
8.Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin-2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Farek w Wrzesień 03, 2020, 17:01:39 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: maly9411/Mazi. w Wrzesień 04, 2020, 12:13:42 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała       1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                   2     
3. Cracovia - Stal Mielec                                              1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                  2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                 2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                         2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: ziomeekk89 w Wrzesień 04, 2020, 14:51:44 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1.
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2.
3. Cracovia - Stal Mielec   1
4. Warta Poznań - .Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1.
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin    2.
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: 19DaviD20 w Wrzesień 05, 2020, 01:09:58 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                  2
3. Cracovia - Stal Mielec                                             1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                   2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                  1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                       2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: konrad200399 w Wrzesień 06, 2020, 13:29:10 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków     x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin  2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: piotr178 w Wrzesień 08, 2020, 19:11:32 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) 1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Mariooss w Wrzesień 08, 2020, 21:01:02 pm
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00)   1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30)                               2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00)                           1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30)                 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00)                1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)          1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)           1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00)    1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Adi Wielki w Wrzesień 08, 2020, 23:04:18 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                    2
3. Cracovia - Stal Mielec                                               1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                 x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                        x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: SMYCZEK w Wrzesień 09, 2020, 16:20:26 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk     1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: zet83 w Wrzesień 09, 2020, 23:58:18 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: matosz w Wrzesień 10, 2020, 07:55:48 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      x
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: jolaba w Wrzesień 10, 2020, 12:29:17 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                    x
3. Cracovia - Stal Mielec                                               1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                  1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                        1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Alandil w Wrzesień 10, 2020, 15:33:33 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 1
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00 x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: terror-machine w Wrzesień 10, 2020, 17:20:06 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                               2
3. Cracovia - Stal Mielec                                          1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                               1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                             1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                             1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                    1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: lukaszg w Wrzesień 10, 2020, 17:45:06 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała          - 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                      - x
3. Cracovia - Stal Mielec                                                 - 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                       - 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                      - x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                   - 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                   - x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin[/i][/i]                 - x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Jurcyś w Wrzesień 10, 2020, 19:29:56 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa     1
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice    1 
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań    X
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków  1   
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk    1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: damianosi w Wrzesień 10, 2020, 21:17:19 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                2
3. Cracovia - Stal Mielec                 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk               1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                 x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: nim w Wrzesień 11, 2020, 07:08:18 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                2
3. Cracovia - Stal Mielec                 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk               1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin              1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: zulus w Wrzesień 11, 2020, 08:15:04 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała          1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                    x
3. Cracovia - Stal Mielec                                         1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                               2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                           1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                         1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin               1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: GOpoznan[g1][g2] w Wrzesień 11, 2020, 08:31:29 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) 1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: damiank803 w Wrzesień 11, 2020, 09:29:44 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała               1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                            2
3. Cracovia - Stal Mielec                          1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                              2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                   x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: ricardo007 w Wrzesień 11, 2020, 09:47:42 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    x
3. Cracovia - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice   2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań   x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków   1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk    1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin   1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: czesio1212 w Wrzesień 11, 2020, 13:10:56 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                             2
3. Cracovia - Stal Mielec                                         1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                             x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                            1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                           2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                           1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                  x   
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: szary_mysz w Wrzesień 11, 2020, 14:16:49 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      1
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: Pood w Wrzesień 11, 2020, 15:17:36 pm
1.1
2.2
3.1
4.2
5.2
6.1
7.x
8.x
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: TylkoZarobki w Wrzesień 11, 2020, 15:52:14 pm
1. 1
2. 2
3. 1
4. 2
5. 2
6. 1
7. X
8. X
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: tomekluty7 w Wrzesień 11, 2020, 16:58:03 pm
1.1
2.2
3.1
4,x
5.1
6.1
7,1
8.1
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: kiepo20 w Wrzesień 11, 2020, 17:46:24 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa  1
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: NikaXX w Wrzesień 11, 2020, 17:56:00 pm
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    *1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                               *2
3. Cracovia - Stal Mielec                                          *1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                *2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                 x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                            *1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                            *1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                   *2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: sezar33 w Wrzesień 12, 2020, 12:40:42 pm
3. Cracovia - Stal Mielec  1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice  2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań  2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków  1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk   1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin  2
Tytuł: Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
Wiadomość wysłana przez: konkursy w Wrzesień 15, 2020, 11:51:34 am
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      X
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      X
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      X
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      X
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      X
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1


Wyniki:



damiank803   -   5
Jamamajka   -   5
Słoń72   -   5

bastek001   -   4
idioteque   -   4
Jumpers   -   4
matosz   -   4
nim   -   4
sikor9[g2]   -   4
tomekluty7   -   4
Witold33   -   4

19DaviD20   -   3
anusiakks   -   3
ciucia24   -   3
czesio1212   -   3
danielos112   -   3
dawid178   -   3
GOpoznan[g1][g2]   -   3
jolaba   -   3
Jurcyś   -   3
kisiel1983   -   3
konrad200399   -   3
Mariooss   -   3
Marmolad   -   3
NikaXX   -   3
pernix   -   3
piotr178   -   3
ricardo007   -   3
SMYCZEK   -   3
terror-machine   -   3
TKN mafia   -   3
Witold25   -   3
zet83   -   3

Adamix20   -   2
Adi Wielki   -   2
cliford   -   2
damianosi   -   2
Daniel2026   -   2
Dryn   -   2
Farek   -   2
gucio033   -   2
HollywoodHogan   -   2
krecik1999   -   2
matkas37   -   2
seba069   -   2
Simonix   -   2
szary_mysz   -   2
Venom [G2]   -   2
ziomeekk89   -   2
zulus   -   2

Alandil   -   1
kiepo20   -   1
lukaszg   -   1
maly9411/Mazi.   -   1
marap   -   1
mr.veron   -   1
Pood   -   1
sezar33   -   1
TylkoZarobki   -   1
villareal83   -   1



Jeżeli Twoje typowania zostały błędnie sprawdzone prosimy o poinformowanie po przez prywatną wiadomość (w grze lub na forum) administratora o nicku "konkursy".