• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Co sądzicie o pudzianie?

Zaczęty przez mati4don, Maj 12, 2010, 19:42:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

lolek3006

zobaczycie Pudzian jeszcze bedzie mistrzem swiata ;p

FoxKantor

teraz już nikt go nie pokona :)
wierzę w niego

zulatino

Ja do krytyki takiej podchodzę jak do zazdrości..
Zazdrościsz mu, że ma kase, jest sławny i może wiele rzeczy...
Normalna reakcja wielu ludzi.. zazdrościsz to oczerniasz...

Skoro pudzian chce to niech to robi.. co jego walk w MMA to brakuje mu kondycji i techniki.. jezeli to nadrobi to będzie wielu gości kładł na dechy przy jego sile...

monastyr1

pudzian jest spoko.
Ale ja jeszcze leprzy  ::)

zulatino

monastyr idz dziecko do szkoły, a nie bd przed kompem siedział i tylko błędy pisał... nie rozumiem w czym jesteś lepszy od pudziana, bo w ortografii na pewno nie

Opium TT

pudzian powinien zapowiadac z ibiszem i cichopek różne koncerty i festiwale. to człowiek komercyjny, który wypromował się na strongmanach. mma tragicznie, nie jedna osoba walcząca przed nim by mu nakopała, on to walczy właśnie z takimi jak on. niedługo walka z sylwestrem stallone a jeżeli przegra to z tede. żenua ten koleś. szybciej się skończył niż zaczął.

El Maestro

prosty chłopak na ktorego spadła wielka popularnosc i pieniadze, wydaje sie sympatyczny wiec niech sobie ma ;), kazdy hejtuje, ale on ten czas musi jak najlepiej wykorzystac zeby zarobic na reszte zycia, w rzeczywistosci kazdy by sie pewnie skusił ;) chociaz o tyle ile tzg spoko to na łyżwy bym nie psozedl xD

grom

Pamietajcie ze do strong man-ow to doszedl sam. teraz jak mowi ,,ze jak sie za cos bierze to to zdobywa'' to az mnie krew zalewa, G..no prawda!!!! teraz pracuje na niego sztab trenerow dietetykow i jeszcze innych ludkowow zeby cokolwiek zrobil. lubie go i podziwiam ale wkurza mnie jak przypisuje to wszystko tylko sobie. Pozatym niech mu bedzie jak najlepiej zawsze lepszy jakikolwiek inny polski sportowiec od najlepszego polskiego pilkarza;)

Rygiel12

Pudzian kozak, powalczy jeszcze trochę to będzie wymiatał

myślicie że to jest takie proste stać na ringu i się napierdalać?
Pudzian zaczyna, nie to co jego rywale siedzą już w tym po uszy.

Jesteście kozaki przez neta, a tak na rl to pizdy. jak chuj

Desperados(G2)