• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

To jest kradzież gangu !

Zaczęty przez Rutra110, Wrzesień 26, 2012, 23:08:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rutra110

Nie wiedziałem że w czerwcu jest odliczanie 15 dni i tracę gang , to nie sprawiedliwe że wprowadzacie nowe zasady bez poinformowania bylem w tedy w szpitalu na oiomie  bo miałem wypadek na motorze i byłem w śpiące farmakologicznej 11dni później rehabilitacja mam na to dowody wypis ze szpitala   . To ja płaciłem przelewami z banku inwestowałem  w gang aby miał dochody leprze a tu 15 dni mię nie ma i tracę gang co w niego wkładałem kasę jak komuś nie pasował gang mógł założyć swój własny gang albo iść do innego gangu bez sensu wprowadziliście nowe zasady.  To teraz zróbcie że po dniu nie logowania traci się gang co za deb...! . To teraz kto mi oda kasę którą zainwestowałem ? kto oda czas poświęcony gangowi ? Dla  tych co nie płacili to jest zajebiście ! mogą mieć gang za logowanie ! Jestem od początku powstania G2 i wtedy bardzo inwestowałem aby mieć dobry gang lepszy od innych a w czerwcu wprowadzili 15dni mi go odebrali gdzie tu sprawiedliwość ?

Link zasadami dla mnie bezsensowne które powstały Nowości w grze 
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=13784.msg282308#msg282308

lukimaster

Rozumiem Twoje zażenowanie, bo też uważam ze ta zasada jest kompletnie pozbawiona sensu - 15 bez logowania i strata gangu. Przy okazji widać niekompetencję admina który nie wziął pod uwagę czynników losowych ( jak w Twoim przypadku wypadek na motorze). Co najgorsze osobiście szczerze wątpie ze uda Ci sie odzyskać gang, ale próbuj gadać może coś wskórasz. Powodzenia !

matus91

mogliby to zmienic np.30dni, mysle zeby to bylo lepsze :P

mikuś

Cytat: matus91 w Wrzesień 27, 2012, 23:21:36 PM
mogliby to zmienic np.30dni, mysle zeby to bylo lepsze :P

ja też myślę że 15 dni to głupota ale niech już te 30dni będzie i każdy będzie szcześliwy

artur000000

szef gangu jest od tego żeby sprawować włądze nad gangiem znaczy ze powinien sie nim interesować;p a nie wejdzie raz na miesiąc i am z głowy, a skoro nie moze ufać zastępcy gangu to lekka no przesada w gangu trzeba miec zaufanie,

Rutra110

Co ty mi tu o zaufaniu gadasz nawet własna żona morze cię zdradzić a dopiero ludzi co praktycznie nie znasz  w gangu . Sytuacje losowe to nie interesowanie się gangiem . Każdemu morze się noga powinąć większy lub mniejszy sposób. Trochę mało życia przeżyłeś  pewnie jesteś młody bez obrazy :)

Manchuckster

Cytat: Rutra110 w Wrzesień 26, 2012, 23:08:14 PM
Nie wiedziałem że w czerwcu jest odliczanie 15 dni i tracę gang , to nie sprawiedliwe że wprowadzacie nowe zasady bez poinformowania bylem w tedy w szpitalu na oiomie  bo miałem wypadek na motorze i byłem w śpiące farmakologicznej 11dni później rehabilitacja mam na to dowody wypis ze szpitala   . To ja płaciłem przelewami z banku inwestowałem  w gang aby miał dochody leprze a tu 15 dni mię nie ma i tracę gang co w niego wkładałem kasę jak komuś nie pasował gang mógł założyć swój własny gang albo iść do innego gangu bez sensu wprowadziliście nowe zasady.  To teraz zróbcie że po dniu nie logowania traci się gang co za deb...! . To teraz kto mi oda kasę którą zainwestowałem ? kto oda czas poświęcony gangowi ? Dla  tych co nie płacili to jest zajebiście ! mogą mieć gang za logowanie ! Jestem od początku powstania G2 i wtedy bardzo inwestowałem aby mieć dobry gang lepszy od innych a w czerwcu wprowadzili 15dni mi go odebrali gdzie tu sprawiedliwość ?

Link zasadami dla mnie bezsensowne które powstały Nowości w grze 
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=13784.msg282308#msg282308

Rozumiem to doskonale ale gang musi jakoś funkcjonować, przyjmować, wyrzucać graczy nieaktywnych ale jak szef jest nieaktywny to pozostali członkowie tracą chęć bycia w takim gangu i przenoszą się gdzieś indziej.

Rutra110

To mogli odchodzić z gangu nikogo na siłę nie trzymam!  był przeciecz zastępca ! dla jednego  jeden dzień jest długo a czemu nie 30dni nie logowania albo 180dni . Czyli ktoś jedzie na wakacie , turnus rehabilitując  na miesiąc albo dwa gdzie niema internetu albo chce odpocząć od Gangstera i nie może bo ma tylko 15 dni co za debill to wprowadził tom zasadę! nie pomyślał że są sytuacje losowe wakacie brak internetu odpoczynek od gangstera . Jak byłem codziennie na gangsterze w każdy dzień to było dobrze ale jak sytuacja losowa się zdarzyła nie mojej winy to wprowadzacie zasady na które ja się nie zgadzam i pewnie większość szefów gangów . Dla mnie 15 dni nie logowania jest za krótkim terminem ja proponuje 90dni jak coś takiego ma być  . Proponuje jak niema szefa to zastępca powinien rządzić a nie od razu wyrzucać szefa gangu po to są zastępcy jak kogoś niema to on rządzi .Gdy szef jest na urlopie, urzęduje jego zastępca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Don Tusk

Zastępca powinien mieć możliwość zmiany rang oraz przyjmowania i wyrzucania z gangu. Opcja do ustawiania przez szefa (bo wyjeżdża na wakacje albo ma sesję albo cokolwiek) i automatycznie jak szef się nie loguje przez 2 tygodnie

Przemowrc

no blad admina a gang ile mial juz zarobkow

artur000000

nie rób z siebie pajaca rutra, żal mi cie HAHAHA piszesz tu we wrzesniu potem odświerzasz post w styczniu. pomysł dobry jest właśnie 15 dni

szef musi być aktywny , skoro miałeś gang(w gangu trzyma się zaufanych ludzi) po 15 dniach władza przechodzi na zastępce który może ci oddać szefostwo(o ile uczciwy jest) . Znam wiele gangów z g1 gdzie szef nie aktywny jest po rok dłużej a ludzie w gangu siedzą bo procenty maja, po cholerę taki szef co w nosie ma grę. wiadomo tobie wypadłą no losowa sytuacja nie do przewidzenia ale no zasada jest zasadą, zastępca mógł ci oddać gang. Pisałeś ze własna żona może cie zdradzić prawda ale skoro masz taka żonę to lipa. U mnie w gangu każdy ufa sobie i no nie było by żadnego problemu jakby trzeba było oddać szefostwo na luzie bo po co mi własny gang jak jestem u kogoś i jest zaje*** atmosfera.

Nie zachowuj się jak dziecko i nie wyzywaj na forum bo to świadczy o tobie ze no brakuje ci kultury. Nie każdy gracz to osoba pełnoletnia a ty czasem może 12 latkom fundujesz lekcje łaciny.

Straciłeś gang pół roku temu prawię przez ten czas zamiast ubolewać nad tym gangiem co miał może 40 mln na godzine byś znalazł sobie lepszy dużo a ty pieprzysz farmazony i myslisz ze ktoś sie tym przejmie


AlGiordino

Rutra110 - za wulgar 7 dni na zapoznanie sie z alternatywnymi sposobami wyrażania emocji na forach.

Temat zamykam, bo raczej nowe posty niczego dobrego tutaj nie wniosą.