• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

krótszy TOUR!

Zaczęty przez Reggie, Styczeń 23, 2011, 20:19:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Reggie

No bez sensu,po co 3 minuty ma runda trwać?
Dziwić się temu że walkovery lecą.
20 sekund by wystarczyło,3 minuty jeden tur by trwał i gitnie
nie rozumiem po co az pół godziny .
Wg mnie to stanowczo za dużo.

fate1ful

Ja jestem za zmniejszyć czas nawet do 1minuty moze byc mniej

xwarriorx

Zgadzam sie zprzedmówcami na poczatku 3 minuty jest ok bo nie zna sie jeszcze zasad i tych wszystkich jaki typ ataku co pokona ale potem gdy sie troszeczke powalczy to sie człowiek tego uczy i roboty ma koło 10 sekund 20 sekund to za mało ale do minuty na poczatek spokojnie można zmiejszyć

shrekus

Switeny pomysl jestem za :)

soprane

Dobry pomysł tak do 1 min zmniejszyć

Cudy

niby wiadomo, krócej lepiej, jednak popatrzcie na to z innej perspektywy. Ci z lvl 30+ będą nabijać pkt, kase, duuuuużo szybciej niż Ci którzy w turnieju jeszcze brać udziału nie mogą. Po to nie dawno wprowadzono inna punktacje na P&P żeby zmniejszyć przepaść, i dać szansę zdobycia nagród tym z niższym lvl. Sugerował bym jeśli już zmniejszać długość oczekiwania na pojedynek, to do góra 2minut.

Ripper

Za na pewno jest wiele osob... I gdyby takie cos bylo wprowadzone to wiecej razy na dobe by sie Tournament odbywal...

Rowniez za..

zulatino

30s maks wg. mnie.. bo na 1min to się nawet do kibla skoczyć nie zdąży... a 4min30s każdy wytrzyma (chyba ;p)

gigi

Tylko jak będzie 1min nie powalczysz w tym czasie na pp .Jak powstawał tour to była ankieta ile ma trwać walka

Ripper

Wybiera sie albo tour albo pp ;]

Niech mod, badz autor tematu zrobi ankiete kto ile by wolal aby tour trwal...

BlackRider

Cytat: Mazi w Styczeń 24, 2011, 10:37:09 AM
zbyt duze sa korzysci z toura zeby 1 walka trwala 30sek. jezeli admin sie zdecyduje to zmienic, to wymagania do kazdego stopnia powinny wzrosnac 6 razy
Przyznaję ci rację. Ja to widzę tak: jeśli zmniejszamy czas trwania tura do 1min, to: zwiększamy wymagania do stopnia trzykrotnie, zyskujemy 3x mnie kasy,pkt dośw, oraz pkt do rankingu pojedynków. Na to administracja powinna przystać. Jeśli np tour zmniejszy się do 30s, to wtedy wszystko 6x.

Reggie

ankieta DODANA,głosujcie!

krzys077

Zapraszam do czytania forum.Było nie przeszło.Zamykam.

dyndekk

ale pomysł fajny ja jestem za

Manchuckster

Dobry pomysł.
Może nie do tego stopnia by runda trwała 10 sekund ale 1 minuta, ewentualnie 1,5 minuty.
Nie zawsze chce się ślęczeć przed monitorem 27 minut.