• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zlosliwe oprogramowanie na GANGSTERS!

Zaczęty przez heeh@op.pl, Wrzesień 29, 2013, 09:25:57 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

heeh@op.pl

Witam,

Chciałem powiedzieć ze po wejściu na strone Gangsters i po zalogowaniu  sie do swojego konta w grze, nastepnie nacisnieciu przyciisku GANG wyskoczył mi taki komunikat:

Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na www.gangsters.pl.
Na tej stronie została umieszczona treść od www.freecodesource.com – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości

Chciałem również nadmienic że jakiś czas temu  po kilku wpłatach kartą kredytowa za bilety ktoś uzyskał dostęp do mojej  karty i  ja wyczyścił co zostało  zgłoszone przez moj bank ( kilkanascie tranasakcji z roznych miejsc na swiecie w kilka minut).
Proszę administracje  o sprawdzenie  kodu gry i przeskanowanie całości . Jest to w Waszym interesie. Moj nick w grze  shredder.
Proszę rownież o odpowiedz na tego posta.

.

An_Dro_ID

Dodam jeszcze ze to juz nie jedna osoba pisała o takim problemie na czacie

Slaweksebaa1


Wyplacalni.p

Bardzo poważna sprawa i to może spowodować posypaniem się PARAGRAFÓW - Kodeks Cywilno-Karny ;)

Zgłoś to na POLICJĘ ;)

admin

Czasami zdarza się tak, że jakiś gracz poda adres do swojego avatara do strony, którą chrome uznaje jako 'złośliwe oprogramowanie'. Sama gra Gangsters.pl jest w tym przypadku w 100% bezpieczna dla komputera gracza.

Avatar tego gracza co powodował to zamieszanie został usunięty. W przypadku, gdyby zdarzyło się coś takiego komuś to proszę o bezpośrednie zgłoszenie na PW/email.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl