• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

uważajcie na tego gracza BajaBongo

Zaczęty przez moreno6000, Marzec 05, 2015, 21:14:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

dinge85

#15
 BajaBongo jednym słowem to kawał wała z tego kolesia , każdemu może się zdarzyć taki incydent  z takim cwaniakiem  , dla tego nikt niech nie przyjmuje do gangu tego gościa .Jeśli chodzi o admina niech pozytywnie rozpatrzy ta sprawę z cwaniackim wałkiem  ,  pzdr wszystkim uczciwym graczom .

moreno6000

dlatego ten post aby wszystkich ostrzec przed nim :(

sirkompik

Miło, że dałeś info, ale trzeba przyznać, że rozegrał to sprytnie:P
Z jednej strony powinno się go ukarać za taki wałek, ale z drugiej faktycznie nic sprzecznego z regulaminem nie zrobił.
Stąd też wnisek jest prosty. Warto brać ludzi nieco znanych. Choćby minimalnie.

Manchuckster

Też jestem ciekawy co admin z tym zrobi, prawdopodobnie nic. Napisze coś w stylu, że jako szef gangu ponosisz odpowiedzialność za czyny swoich graczy, którym została powierzona rola. Ale wydać 650 bln na pkt obrony, które po miesiącu wygasają to już na pewno było chamstwo ze strony tego gracza. Osobiście też bym założył post i ostrzegał przed tym graczem oraz napisał do admina z prośbą o przywrócenie stanu konta, ale wpłaty innych graczy na rozbudowy są teoretycznie zakazane więc może być problem, sam wiem, że admin nie jest skłonny do zmieniania czegoś co już zostało zrealizowane (miałem przypadek w typowaniu skoków), osobiście wspieram Ciebie i mam nadzieję, że admin w ramach wyjątku pozytywnie rozpatrzy Twoją prośbę.